خبر

 • تک بورد - eFootball Konami در حال حاضر بدترین بازی Steam در تمام دوران است ، که توسط نظرات کاربران رتبه بندی شده است

  eFootball Konami در حال حاضر بدترین بازی Steam در تمام دوران است ، که توسط نظرات کاربران رتبه بندی شده است
  24 روز و 9 ساعت قبل

  Facepalm: به نظر می رسد تصمیم کونامی برای کنار گذاشتن نام تجاری طولانی مدت Pro Evolution Soccer (معروف به PES) به نفع بازی رایگان eFootball منجر به "محیط کامل فوتبال" نشده است. رسیدن. طبق نظرات کاربران ، این بازی به سرعت نه تنها بدترین بازی در Steam ، بلکه بدترین بازی تاریخ پلتفرم شده است. براوو ، کونامی.

  eFootball 2022 همیشه بعید بود هیچ جایزه ای کسب کند. طرفداران PES بسیار عصبانی شدند که در اوایل امسال از برنامه های Konami برای تغییر نام ، گسترش حق رای دادن در تلفن همراه و بازی رایگان آن با تراکنش های خرد و DLC حق بیمه اختیاری خشمگین شدند.

  علاوه بر این برای اینکه برخی از بهترین ویژگی های PES برای موارد اضافی که پس از راه اندازی ارائه می شوند ، از جمله بازی محبوب Master League ، پرداخت شوند ، دوستداران سریال از دیدن گرافیک عنوان جدید Konami بسیار موبایل بسیار خشمگین بودند- مانند ، حتی در جدیدترین کنسول ها ، بسیار وحشتناک است. از 11،183 بررسی Steam ، فقط 1017 نظر مثبت است. با توجه به سایت رتبه بندی Steam250 ، این عنوان فوتبال را بدترین بازی در کل فروشگاه می کند ، با غلبه بر زباله های کامل مانند رتبه دوم Flatout 3 Chaos & Destruction و Uriel \ 's Chasm ، یک بازی بسیار بد که می تواند باعث بدنی شود درد برای کسانی که آن را بازی می کنند.

  https://techbord.com eFootball Konami در حال حاضر بدترین Steam است بازی همه زمانها ، طبق نظرات کاربران

  " آیا می توانید مانند خوک جیغ بزنید؟ "

  اینها همه خبرهای خوبی برای دوستداران میم است. لذت بزرگی در ایجاد خلاقیت از برخی از فوتبالیست ها و جمعیت بازی ، که به نظر می رسد بسیاری از آنها از Wrong Turn/The Hills Have Eyes/Deliverance سرگردان شده اند. کریستیانو رونالدو (در بالا) ، همانطور که توسط کاربر Reddit Livid_Peach4593 نشان داده شده است ، به نظر می رسد که او باید از زیبایی دهان شما تعریف کند.

  کونامی گفته است که برخی از مسائل را حل خواهد کرد ، هرچند که باید تعجب کنید که چقدر می تواند در این مرحله گرافیک را بهبود بخشد.

خبرهای دیگر از بازی