techbord.com Ebb Software 14 دقیقه فیلم از گیم پلی بازی Scorny-squirmy Scorn منتشر می کند

چیزی که باید منتظر آن بود: آخرین باری که از نرم افزار Ebb در مورد بازی ترسناک بقای آینده Scorn چیزی شنیدیم در جریان بازی Xbox Series X مایکروسافت بود که ما را با یک تریلر سینمایی دو دقیقه ای برای بازی اذیت کرد. امروز سازنده با یک کلیپ 14 دقیقه ای از گیم پلی واقعی ، کمی بیشتر نشان داد.

روز پنجشنبه ، Ebb یک تریلر 14 دقیقه ای از بازی طولانی توسعه یافته Scorn خود را حذف کرد. این یک نگاه طولانی به ما می دهد که از دید بازیکن چه انتظاراتی داریم. روند بازی نسبتاً کوتاه است ، اما به نظر می رسد این تلاش عمدی برای نشان دادن جو و محیط در جهان وحشتناک Gigeresque است. نکاتی وجود دارد که سازنده می تواند به راحتی درگیر جنگ شود اما در عوض از آن اجتناب می کند.

بارگیری مجدد و تغییر سلاح ها با تعویض ماژول های گوشتی همراه با جلوه های صوتی / تصویری خنده دار و جالب انجام می شود از اسلحه هایتان گرفته تا دیوارها ، سقف ها و کف ها ، مواد آلی است. تنها چیزهایی که به نظر نمی رسد از بافت زنده ساخته شده اند درها و دروازه ها هستند.

https://techbord.com Ebb Software 14 دقیقه فیلم از گیم پلی Scorny-squirmy Scorn منتشر می کند

این هنر بسیار آشنا به نظر می رسد. بیگانه ریدلی اسکات احساس راحتی در خانه در این مکان عجیب است. طراحی هنری مشابه تصادفی نیست. توسعه دهندگان Scorns می گویند که آنها از کارهای مرحوم H. R. Giger الهام گرفته اند ، که برای خلق Xenomorphs در فیلم Alien با خالق SFX کارلو رامبالدی همکاری کرده است. تأثیرات Zdzisław Beksiński و David Cronenberg نیز مشهود است.

تصور می شد که این بازی برای مدتی بخارپز باشد. در ابتدا در سال 2014 اعلام شد و سپس نتوانست اهداف خود را در یک کمپین Kickstarter انجام دهد ، به نظر می رسید ممکن است Ebb تصمیم گرفته باشد این بازی را برای همیشه روی یخ بگذارد. پس از دریافت سرمایه گذاری خصوصی در سال 2015 برای ادامه کار پروژه ، Ebb در سال 2017 به Kickstarter اقدام دیگری کرد و پروژه را به دو قسمت تقسیم کرد. با این جدیدترین گیم پلی واقعی ، اسکورن بیشتر شبیه واقعیت است.

با این حال ، هنوز شمارش جوجه های خود را شروع نکنید. نرم افزار Ebb هنوز تاریخ انتشار را ضبط نکرده است و فقط گفته است که این برنامه در سال آینده در Xbox Series X و PC منتشر می شود. این زمان زیادی را برای بازی باقی می گذارد تا دوباره بخار بخورد ، اما امیدواریم که اینگونه نباشد.

Ebb Software 14 دقیقه فیلم از گیم پلی بازی Scorny-squirmy Scorn منتشر می کند
gaming/ebb-software-14-دقیقه-فیلم-از-گیم-پلی-بازی-scorny-squirmy.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.