خبر

 • تک بورد - EA Sports در حال بازگرداندن بازی های فوتبال کالج است ، اما بدون بازیکن واقعی

  EA Sports در حال بازگرداندن بازی های فوتبال کالج است ، اما بدون بازیکن واقعی
  21 روز و 22 ساعت قبل

  نظر ویراستار: تلاش های EA برای بازگشت به دنیای بازی های ویدیویی فوتبال کالج تحسین برانگیز و امیدوار کننده است ، اما بگذارید رک و پوست کنده باشیم. بازیکنان آن چیزی هستند که بازی را می سازند و اگر شما حق استفاده از شکل مشابه آنها را ندارید ، هیجان زده شدن از این بابت برای طرفداران سخت خواهد بود. حتی اگر حق صدور مجوز برای آرم ها و استادیوم های مدارس را داشته باشید ، اگر نتوانید پیراهن بازیکن مورد علا

  Electronic Arts در اواسط سال 2013 آخرین قسمت از سری بازیهای ویدیویی NCAA Football را که طولانی مدت برگزار می شود ، راه اندازی کرد. اندکی بعد ، NCAA تصمیم گرفت که قرارداد صدور مجوز با EA Sports را تمدید نکند. این به طور موثر به بازی های ویدئویی فوتبال کالج پایان داد و EA را وادار کرد تا تمرکز خود را به حق امتیاز Madden بازی های NFL تغییر دهد.

  روز سه شنبه ، EA امیدواری بازی های فوتبال دانشگاه را باعث شد که بازگشت ممکن است قریب الوقوع.

  برای کسانی که هرگز باور خود را متوقف نکردند ... # EASPORTSCollegeFootball pic.twitter.com/2vDUYnbXEJ

  - EA SPORTS (EASPORTS) 2 فوریه 2021
  < p> EA در زمینه "بازگشت مورد انتظار فوتبال کالج به EA Sports" با شرکت مجوز مجوز (CLC) همکاری کرده است. طبق EA ، این معامله به EA Sports اجازه می دهد تا به توسعه دهنده منحصر به فرد تجربه بازی های ویدیویی فوتبال کالج شبیه سازی تبدیل شود.

  EA گفت که حق رای دادن جدید شامل حقوق بیش از 100 کالج خواهد بود و دارای آرم ها ، استادیوم ها و سنت های گیم پلی که طرفداران آن را می شناسند و دوستشان دارند. به طور قابل توجهی ، این بازی "شامل اسامی ، تصاویر و نمونه های دانشجویی-ورزشکار نخواهد بود" اما EA گفت که ادامه خواهد داد تحولات مربوط به آن موضوع را از نزدیک مشاهده خواهد کرد.

  همچنین لازم به ذکر است که EA هیچ اشاره ای نکرده است از NCAA در اعلامیه خود. با توجه به زبان استفاده شده ، ما احتمالاً به دنبال حق رای دادن جدیدی هستیم که از مارک NCAA استفاده نکند.

  گفته شد ، بازی جدید در مراحل ابتدایی توسعه است و بنابراین ، برای دو سال دیگر آماده باشید.

  مستر هدایت از ویکتور موسی

خبرهای دیگر از بازی