techbord.com EA Play در تاریخ 10 نوامبر به Game Pass Ultimate می آید

چند هفته پیش ، مایکروسافت اعلام کرد که در حال همکاری با EA برای بسته بندی EA Play با Game Pass برای Xbox و PC است. در آن زمان ، این شرکت تاریخ راه اندازی مشخصی نداشت ، فقط گفت که این "فصل تعطیلات" فرا می رسد.

روز سه شنبه ، مایکروسافت به طور غیرمنتظره ای اعلام کرد که بسته EA Play / Game Pass در 10 نوامبر ، روز راه اندازی Xbox Series X و S. در دسترس خواهد بود. با این حال ، این تاریخ انتشار فقط برای اعضای Xbox Game Pass Ultimate اعمال می شود. مشترکین نسخه PC باید تا زمان مشخص نشده در ماه دسامبر منتظر بمانند.

بسته نرم افزاری Game Pass Ultimate اکنون به کاربران امکان دسترسی به سیستم بازی ابری مایکروسافت را می دهد ، که علاوه بر این به عنوان پروژه xCloud شناخته می شود. مزایای اصلی اعضا می توانند یک بازی را در Xbox خود شروع کنند و همان جایی را که در رایانه یا دستگاه های Android خود متوقف شده اند ، انتخاب کنند. مزیت داشتن EA Play شامل گسترش کتابخانه Game Pass است.

مایکروسافت نیز به سرعت به کاربران یادآوری کرد که به لطف خرید اخیر ZeniMax ، Bethesda کاتالوگ عناوین AAA قرار است در دسترس اعضای Game Pass ، از جمله Starfield قرار بگیرد. از آنجا که ZeniMax همچنین دارای id id است ، Doom Eternal از اول اکتبر روی سیستم عامل قرار می گیرد.

مایکروسافت امیدوار است که بتواند با کنسول نسل بعدی خود آن را از پارک خارج کند. استفاده از سازگاری به عقب چند نسلی همراه با ایجاد "مرکز بازی" کاربران با Game Pass و xCloud یک استراتژی خوب است ، اما سونی به آسانی پایین نخواهد آمد. هر دو شرکت گردن و گردن را با پیش خرید PS5 و XBSX اجرا کرده اند. مسابقه رسیدن به قله ها تازه آغاز شده است.

EA Play در تاریخ 10 نوامبر به Game Pass Ultimate می آید
gaming/ea-play-در-تاریخ-10-نوامبر-به-game-pass-ultimate-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.