خبر

 • تک بورد - EA Codemasters را با قیمت 1.2 میلیارد دلار خریداری می کند

  EA Codemasters را با قیمت 1.2 میلیارد دلار خریداری می کند
  29 روز و 14 ساعت قبل

  به دنبال پیشنهاد 970 میلیون دلاری Take-Two برای Codemasters در ماه گذشته ، EA اکنون با قراردادی 1.2 میلیارد دلاری برای به دست آوردن استودیوی بازی های اتومبیلرانی وارد چت شده است. مانند پیشنهاد اصلی Take-Two ، انتظار می رود که این معامله در سه ماهه اول سال آینده بسته شود ، به این معنی که هر دو غول انتشاراتی ایالات متحده وقت زیادی دارند تا در تعیین اینکه چه کسی می تواند بخش عمده ای از مسابقات را کنت

  Codemasters ، که عمدتاً به خاطر سری های مسابقه ای Dirt ، F1 و Grid شناخته می شوند ، اخیراً توافق کرده بودند که توسط Take-Two Interactive در خریدی که انتظار می رفت تا نیمه اول سال 2021 کامل شود ، توقیف شود.

  اگرچه ، به دنبال برنامه دومی برای به دست آوردن Codemasters به ​​مبلغ 1.2 میلیارد دلار ، Take-Two می تواند وارد جنگ مناقصه با رقیب آمریکایی خود ، Electronic Arts شود. اگر توافق به پایان برسد ، آخرین خرید EA (و یکی از بزرگترین) از زمان خرید 455 میلیون دلاری Respawn Entertainment در سال 2017 است.

   https://techbord.com EA Codemasters را با مبلغ 1.2 میلیارد دلار خریداری می کند

  EA و Take-Two در ژانر ورزشی به شدت رقابت می کنند و می توانند جهش کنند پیشنهادات خرید توسعه دهنده مستقر در انگلستان را که دارای شجره نامه بازی مسابقه ای گسترده است و دارای مجوز رسمی عناوین F1 است Take-Two در حال حاضر یک بازی مسابقه ای در کارنامه خود ندارد ، که می تواند آن را تحت فشار بگذارد تا از آخرین پیشنهاد EA بیشتر شود.

  EA ، با این وجود همچنان دارای حق رای دادن طولانی مدت NFS است و می تواند موقعیت خود را با ترکیب عناوین بازی و شبیه ساز Codemaster بیشتر تقویت کند. با استفاده از Project Cars ، Need for Speed ​​، F1 ، Grid و Dirt ، ناشر قادر خواهد بود بخش مهمی از بازار بازی های اتومبیلرانی را کنترل کند و مجموعه های Gran Turismo مایکروسافت Forza و Sony را به عنوان تنها رقبای اصلی خود باقی بگذارد. .

خبرهای دیگر از بازی