خبر

 • تک بورد - EA نیاز به سرعت را یک سال به تأخیر می اندازد و Criterion Games را به Battlefield 6 تغییر می دهد

  EA نیاز به سرعت را یک سال به تأخیر می اندازد و Criterion Games را به Battlefield 6 تغییر می دهد
  24 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ EA تصمیم گرفته است تا بازی بعدی خود را برای سرعت بیشتر در بازی Battlefield 6 انجام دهد. بازی Criterion Games ، که در حال کار بر روی یک تجربه نسل بعدی NFS است ، اکنون برای کمک به DICE در توسعه آینده Battlefield تعیین شده است. بازی ای که قرار است اواخر این فصل تعطیلات منتشر شود.

  Criterion Games پس از اینکه سال گذشته به عنوان مسئول مسابقات اتومبیلرانی انتخاب شد ، به سرعت مشغول کار بر روی بازسازی 2010 's Need for Speed: Hot Pursuit شد. دیدگاه نسل بعدی این استودیو در سال 2021 به ثمر می رسید ، اما اکنون EA وظیفه دارد به DICE در پایان بازی آینده Battlefield کمک کند.

  اگرچه توسعه همانطور که اندرو ویلسون ، مدیرعامل EA ، ماه گذشته به سرمایه گذاران گفت ، تیرانداز اول شخص قبل از "نقاط عطف داخلی" ردیابی می کرد ، تصمیم برای استفاده از منابع معیار برای اولویت بندی Battlefield 6 در پی شرایط کاری دشوار تحمیل شده توسط همه گیری در حال انجام و این واقعیت که خرید 1.2 میلیون دلاری EA Codemasters حداقل یک بازی مسابقه ای را در این سال حفظ خواهد کرد.

  "[میدان جنگ] بسیار عالی شکل گرفته است ، تیم کار کرده است به طرز باورنکردنی سخت ، آنها سال گذشته سخت تلاش کردند و بله ، ما از خانه کار می کردیم. " وی اضافه کرد. تیم [EA DICE] کمی خسته شده اند.

  https://techbord.com EA نیاز به سرعت را یک سال به تأخیر می اندازد ، Criterion Games را به Battlefield 6 تغییر می دهد

  EA همچنین می داند که Battlefield بعدی به دنبال عملکرد ضعیف نیاز به ارائه چیز خاصی دارد 2018 Battlefield V. 2018 در حالی که شایعاتی مبنی بر بازگشت یک بازی مدرن مانند Battlefield 3 و 4 وجود دارد ، EA نبردهای همه جانبه را روی نقشه هایی با مقیاس بی سابقه و ویرانی نسل بعدی که می تواند تا 128 بازیکن در یک مسابقه.

  آشکارسازی کامل برای Spring برنامه ریزی شده است ، بنابراین طرفداران Battlefield دیگر نباید بیشتر منتظر بمانند. در همین حال ، افرادی که به دنبال جبران نیازهای نسل جدید برای سرعت هستند باید منتظر بمانند تا Criterion بتواند برای نسخه 2022 به صندلی رانندگی برگردد.

خبرهای دیگر از بازی