techbord.com EA نشان می دهد که سازگاری به عقب بر روی کنسول های نسل بعدی چگونه کار خواهد کرد

چرا مهم است: بسیاری از افرادی که هفته آینده کنسول های کاملاً جدید خود را دریافت و باز می کنند ، احتمالاً عناوین قدیمی خود را بازی می کنند. EA برنامه های خود را برای به روزرسانی محبوب ترین بازی های نسل بعدی خود ارائه داده است ، و گرچه در برخی از آنها نرخ فریم و رزولوشن افزایش می یابد ، برخی دیگر بیشتر مانند گذشته خواهند بود.

مایکروسافت و سونی به نوعی سازگاری معکوس را در کنسول های نسل بعدی خود انجام داده اند ، اما به عهده توسعه دهندگان است که برای استفاده از سخت افزار جدیدتر بازی های قدیمی را به روز کنند. ناشر Electronic Arts برنامه های خود را برای چگونگی رفتار سازگار با عناوین کنونی خود ارائه داد.

با شروع با Star Wars Squadrons ، دو گزینه مختلف برای بازیکنان Xbox وجود دارد. یکی روی وفاداری بصری متمرکز است و حداکثر 1440p / 60 فریم بر ثانیه را در Xbox Series S و حداکثر 4K / 60fps را در سری X ارائه می دهد. گزینه عملکرد فریم را با وضوح پویا به 120 فریم در ثانیه افزایش می دهد. با این حال ، PS5 هیچ پیشرفت قابل توجهی با EA ندارد که بازی را شبیه PS4 Pro (وضوح پویا تا 1440p در 60 فریم در ثانیه) اجرا خواهیم کرد. نکته مثبت ، Squadrons از بازی کراس با سایر پلتفرم ها پشتیبانی خواهد کرد.

Apex Legends ، یکی از محبوب ترین بازی های Battle Royale در حال حاضر ، در هر دو کنسول PS5 و Xbox Series تا 1440p اجرا خواهد شد. EA در هر نوع بروزرسانی دیگر با بیان اینکه "پیشرفت های رسمی" برای سال آینده برنامه ریزی می شود ، همچنان صعودی باقی مانده است.

مانند اسکادران ها ، Apex Legends نیز پشتیبانی متقابل را دریافت می کند.

https://techbord.com EA نشان می دهد چگونه سازگاری به عقب در کنسول های نسل بعدی کار خواهد کرد

در مورد EA Sports حق رای دادن ، نسخه های ویژه نسل بعدی Madden NFL 21 و FIFA 21 ماه آینده در 4 دسامبر منتشر می شود. با این حال ، کسانی که قبلاً نسخه های فعلی را خریداری کرده اند حق دریافت نسخه نسل بعدی را به صورت رایگان خواهند داشت. کسانی که دیسک فیزیکی خریداری کرده اند برای دریافت کد ارتقا کنسول های کم دیسک مانند Xbox Series S و PS5 Digital Edition باید با EA تماس بگیرند. متأسفانه ، این پیشنهاد فقط تا زمان عرضه عناوین سال آینده ادامه دارد. EA می گوید پیشرفت و محتوای شما از Ultimate Team به نسل های دیگر منتقل خواهد شد.

سایر امتیازات ورزشی EA مانند NHL 21 و UFC 4 نیز در کنسول های نسل بعدی اجرا می شوند. تمام نسخه های نسل فعلی بازی های ورزشی EA با استناد به "" بهبود در بارگذاری زمان و همچنین فریمورهای بهتر "کمی بهتر پیش می روند

در آخر ، نیاز به سرعت: داغ Pursuit Remastered از طریق سازگاری به عقب بر روی کنسول های نسل بعدی اجرا می شود ، اگرچه هیچگونه پیشرفتی در عملکرد مشاهده نمی شود. همچنین سیمز 4 این قابلیت را از طریق سازگاری معکوس با بارگذاری سریعتر عنوان و "نرخ فریم نرمتر " در کنسول های نسل بعدی فراهم می کند.

EA نشان می دهد که سازگاری به عقب بر روی کنسول های نسل بعدی چگونه کار خواهد کرد
gaming/ea-نشان-می-دهد-که-سازگاری-به-عقب-بر-روی-کنسول-های-نسل-بعدی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
techbord.com بدون ترامپ برای آسانژ یا جاده ابریشم
techbord.com کاربران Apple M1 گزارش می دهند که محافظ صفحه نمایش macOS Big Sur بدون دلیل فعال شده و از آن خارج نمی شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.