خبر

 • تک بورد - EA می تواند ماه آینده یک بازی جدید Dead Space را فاش کند

  EA می تواند ماه آینده یک بازی جدید Dead Space را فاش کند
  11 روز و 23 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشید: از طرفداران بازی های ترسناک در مورد عناوین مورد علاقه خود در تمام دوران بپرسید ، و بسیاری از آنها Dead Space را ذکر می کنند. این سریال از زمان ورود ضعیف ترین و کم محبوب ترین سه گانه اصلی ، Dead Space 3 ، در سال 2013 متوقف شده است ، اما ورود جدید آن می تواند ماه آینده اعلام شود.

  VGC گزارش می دهد که جف گروب ، روزنامه نگار GamesBeat ، قبلاً نشان داد كه چگونه استودیوی Motive EA ، توسعه دهندگان پشت اسكادران جنگ ستارگان ، روی احیای "IP مستقر" كار می كنند ، و اضافه كرد كه "من فکر می كنم خوشحال." هفته گذشته ، در جریان یک جریان ، او اشاره بزرگی در مورد اینکه این بازی ممکن است چیست را رد کرد: "اگر ما اول مرده نباشیم ، آن را خواهیم دید."

  گراب گفت: Dead Space بعدی ، یا هر بازی مخفی ممکن است باشد ، در رویداد EA Play که در 22 ژوئیه برگزار می شود ، رونمایی خواهد شد.

  اولین Dead Space وقتی وارد سال 2008 برای پلی استیشن شد ، گله بازی ها را ترساند. 3 ، ایکس باکس 360 و رایانه شخصی ، جوایز و افتخارات زیادی کسب کرده اند. Dead Space 2 که در سال 2011 منتشر شد نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت و یک حالت چند نفره را معرفی کرد. با این وجود Dead Space 3 آنقدر تحسین نکرد و فروش زیر حد انتظار افتاد ، که دلیل اصلی آن تغییر تمرکز به وحشت به اقدام بود.

  توسعه دهنده اصلی Visceral Games و EA امیدوار بودند که چهارمین بازی را ایجاد کنند ورود ، علی رغم اینکه Dead Space 3 ناامیدکننده بود ، اما وقتی الکترونیک آرتز در سال 2017 Visceral را تعطیل کرد ، این برنامه ها کنار گذاشته شدند.

خبرهای دیگر از بازی