techbord.com EA به دنبال واکنش شدید طرفداران ، تبلیغات درون بازی را در UFC 4 غیرفعال می کند

چه اتفاقی افتاده؟ تاکتیک های جذب پول EA در صنعت بازی مخفی نیست ، اما این شرکت اخیراً پس از تصمیم به نمایش تبلیغات تمام صفحه در لحظات "پخش " در آخرین مسابقات Ultimate Fighting Championship (UFC 4) به پایین ترین سطح سقوط کرد. بازی آنچه بدتر شد این بود که EA تصمیم گرفت این تبلیغات را یک ماه پس از انتشار عنوان نمایش دهد ، تا آن زمان بسیاری از بازیکنان بر اساس برداشت ها و بررسی های اولیه ، بازی 60 دلا

به نظر می رسد EA متوجه شده است که قرار دادن تبلیغات تبلیغاتی کامل در وسط یک بازی ویدیویی 60 دلاری به خوبی برای گیمرها مناسب نیست. در حالی که توافق نامه های صدور مجوز با مارک های بزرگ ورزشی مانند FIFA ، Madden و NBA گیمرها را مجبور به پذیرش هر آنچه که سر راهشان باشد قرار داده اند ، به نظر می رسد حتی پس از شروع تبلیغات شرکت برای تبلیغ "The Boys" آمازون در هنگام پخش مجدد در UFC ، حتی EA نیز متوجه شده است که این امر خیلی زیاد است. 4.

در 14 آگوست 2020 منتشر شد ، UFC 4 در ابتدا تبلیغات درون بازی نداشت ، صرفاً برای قرار دادن در منوی اصلی و آرم هشت ضلعی روی صحنه ، چیزی که EA یادداشت نمی کند. جدید در حق امتیاز UFC است. این بار اما ، این شرکت تصمیم گرفت یک ماه پس از شروع بازی ، تبلیغات تمام صفحه را نشان دهد و اساساً از ذکر این ویژگی در بازبینی جلوگیری می کند تا بازیکنان بتوانند قبل از خرید از آنها مطلع شوند.

EA تصمیم گرفت در یک بازی 60 دلاری یک ماه پس از انتشار ، تبلیغات کامل خود را در وسط گیم پلی اضافه کند ، بنابراین در بررسی های r / assholedesign درباره آن صحبت نشده بود

تغییر ، ابتدا در Reddit در r ارسال شد / assholedesign بیش از 90K رأی موافق جمع کرده بود ، جایی که کاربران دیگر به آن پیوستند و EA را بخاطر کارهای شیطانی گرفتن پول خود صدا می کردند. بلافاصله پس از واکنش شدید ، این شرکت با حذف دائمی تبلیغات از بازی پاسخ داد.

"کاملاً از نظرات شما روشن است که ادغام تبلیغات در تجربه پخش و پخش مورد استقبال نیست. تبلیغات انجام شده است توسط تیم غیرفعال شده است و ما از هرگونه خلل در روند بازی که ممکن است بازیکنان تجربه کرده باشند ، عذرخواهی می کنیم. "" EA همچنین خود را به دلیل عدم برقراری ارتباط قبل از تغییر با بازیکنان سرزنش کرد و خاطر نشان کرد که تبلیغات در پخش و تداخل های UFC 4 دوباره در آینده ظاهر می شود.

EA به دنبال واکنش شدید طرفداران ، تبلیغات درون بازی را در UFC 4 غیرفعال می کند
gaming/ea-به-دنبال-واکنش-شدید-طرفداران-تبلیغات-درون-بازی-را-در.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
techbord.com بدون ترامپ برای آسانژ یا جاده ابریشم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.