techbord.com EA با پرونده قضایی دیگری درباره جعبه های غارت روبرو است

یک سیب زمینی داغ: Loot Box ها همیشه یکی از بخشهای بحث برانگیز بازیهای ویدئویی بوده اند و به دنبال تصمیم الکترونیک آرتز برای اجرای نسخه هایی با عناصر پرداخت به برنده در Battlefront 2 2017 ، این مسئله به یک مسئله جهانی تبدیل شد. این شرکت اکنون با کلاس - دادخواست اقدام در کانادا که ادعا می کند جعبه های غارت شده آن نقض قانون کیفری این کشور است.

همانطور که در یادداشت های پچ ، این پرونده حول بحثی است که بسیاری از دولت ها و سیاستمداران قبلاً مطرح کرده اند: جعبه های غارت نوعی قمار است. از آنجا که EA مجوز قمار در منطقه را در اختیار ندارد ، یک جفت کانادایی ادعا می کنند که در حال انجام یک تجارت قمار بدون مجوز است.

این لباس تعدادی از بازی های EA را شامل می شود که شامل جعبه های غارت ، از Madden و FIFA تا افکت های گسترده و افسانه های Apex. مارک ساترلند و شاون مور ، که پرونده را مطرح کرده اند ، احتراماً وسایل جعبه غنیمت را در Madden و NHL خریداری کرده اند.

https://techbord.com EA با طرح دعوی طبقاتی دیگری درباره جعبه های غنیمت روبرو است

شاکیان همچنین ادعا می کنند که با عدم انتشار شانس برنده شدن جوایز و انجام خریدهای جعبه غارت گاه به گاه برای پیشرفت بدون ساعت در مورد آسیاب کردن ، EA قوانین مختلف مربوط به حمایت از مصرف کننده را نقض می کند.

پچ می نویسد: "این یک دادخواست شخصی نیست که یک دادخواست مزاحمت را تنظیم می کند ، بلکه یک ادعای خوش قول است که توسط یک تیم حقوقی باتجربه و متخصص ارائه شده است. در پی شرکتهای بزرگ برای مواردی از این دست. "

از نظر خسارت ، مدعیان در جستجوی اساساً هر آنچه EA از طریق فروش جعبه های غنیمت از سال 2008 به دست آورده است ، می باشد که مبلغی فوق العاده خواهد بود. سه هفته محدودیت زمانی EA برای ارسال پاسخ این هفته پایان می یابد.

قبل از اینکه EA بازی را تغییر دهد ، یک redditor کار کرد که "4528 ساعت گیم پلی (یا 2100 دلار) برای باز کردن قفل همه پایه ها طول کشید - محتوای بازی در Star Wars Battlefront 2. " در سال 2019 ، این شرکت گفت جعبه های غنیمت ، که آنها آنها را "مکانیک غافلگیر" می نامند ، "کاملاً اخلاقی و کاملاً سرگرم کننده" بودند ، "آنها را با تخمهای Kinder مقایسه می کردند.

این مورد نیست تنها چالش قانونی برای غارت جعبه های EA است. اوایل سال جاری نیز پرونده قضایی مشابه طبق این پرونده در کالیفرنیا تشکیل شد. به طور خاص ، این ادعا می کند که تیم FIFA Ultimate قانون ضد قمار دولت را نقض می کند.

EA با پرونده قضایی دیگری درباره جعبه های غارت روبرو است
gaming/ea-با-پرونده-قضایی-دیگری-درباره-جعبه-های-غارت-روبرو.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.