خبر

 • تک بورد - EA بازسازی Dead Space را در کنسول های نسل بعدی و رایانه های شخصی تأیید می کند

  EA بازسازی Dead Space را در کنسول های نسل بعدی و رایانه های شخصی تأیید می کند
  5 روز و -1 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: به نظر می رسد استودیوهای بازی بیشتر و بیشتر احیا کننده حق رای دادن قدیمی هستند ، اما بیشتر آنها را می توانم بگیرم یا بروم. Resident Evil 2 Remake؟ مه خوب است ، اما نه آنقدر که مجبورم کند تا نسخه جدید RE3 را شلیک کنم ، و من یک فرد متعصب بازی زامبی هستم. اکنون چیزی مانند Dead Space را دوباره بسازید و توجه شما را جلب کردید. صبر کن. این در مورد بازسازی DS چه بود؟

  روز پنجشنبه ، EA تأیید کرد که در حال کار بر روی شایعه بازسازی محبوب محبوب Space Horror Dead Space است. تیزر کوتاه (زیر) تنها نمایی از تصاویر موتور بازی را نشان می دهد ، اما عالی به نظر می رسد. Motive Studios پیشرفت خود را آغاز کرده و در حال بازسازی بازی "از زمین " با استفاده از موتور Frostbite EA است.

  Dead Space فقط در PlayStation 5 ، Xbox Series X | S و رایانه شخصی با جداسازی آن به سخت افزارهای سطح بالاتر ، امیدواریم که نباید از خرابکاری هایی که اخیراً استودیوها سعی در تولید نسخه های بعدی و آخرین بازی خود به طور همزمان دارند ، جلوگیری شود. شکست بسیار موفق CD Projekt Red u003e Cyberpunk 2077 نمونه بارز اخیر استودیو است که در حالی که روی چندین سیستم عامل در حال توسعه بود ، توپ را دست و پا می زد.

  13 سال از انتشار اولین Dead Space می گذرد و هشت سال از آخرین بازی این مجموعه که با استقبال ولرم آغاز شد. انتخاب مجدد مورد علاقه طرفداران در زمانی صورت می گیرد که بازسازی ها مد روز است. ما اخیراً شاهد احیای بازی های Final Fantasy VII ، Resident Evil 2 و Resident Evil 3 هستیم. آخرین ما همچنین گزارش شده است که یک پوشش رنگ جدید (دوباره) برای کنسول های نسل بعدی دریافت می کند.

  EA hasn تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده Dead Space را تعیین نکرده ام ، اما برای یک مورد ، نمی توانم صبر کنم تا دوباره به ماجراجویی حلقه پا بپردازم. این یکی از بهترین سفرهای هیجان انگیز است ، به همین دلیل ما آن را در 10+ بازی تضمین شده برای افزایش سن آدرنالین خود در جلو و مرکز قرار دادیم.

خبرهای دیگر از بازی