خبر

 • تک بورد - E3 Nintendo Direct تریلر گیم پلی بازی Breath of the Wild را دنبال می کند

  E3 Nintendo Direct تریلر گیم پلی بازی Breath of the Wild را دنبال می کند
  13 روز و 8 ساعت قبل

  در Breath of the Wild 2 یا هر چیز دیگری که نینتندو به عنوان دنباله ای از موفقیت سوئیچ صدا می کند ، Link چندین روش جدید برای دور زدن و شکست دادن دشمنان خود دارد. به نظر می رسد برخی مربوط به دستکاری یا برگشت زمان هستند.

  آخرین باری که در مورد دنباله Breath of the Wild چیزی شنیدیم تقریباً دقیقاً دو سال پیش بود که نینتندو در یک ارائه مستقیم و نینتندو یک دقیقه و نیم تیزر بازی را کنار گذاشت. از آن زمان سکوت رادیویی ماریو و کمپانی بوده است.

  با کم شدن E3 2021 ، نینتندو سرانجام طرفداران Legend of Zelda را با یک پیش نمایش تبلیغاتی جدید برای دنباله بعدی Breath of the Wild درمان کرد. این نسبتاً کوتاه است ، مانند اولین نگاه اجمالی که ما دیدیم ، اما در حالی که اولین مورد بیشتر به نمایش سینمایی مربوط می شد ، این کلیپ چند کلیپ گیم پلی با ویرایش خوب را نشان می دهد (در زیر).

  در جدیدترین لینک ماجراجویی ، به نظر می رسد قهرمان ما چند قدرت جدید برای جابجایی دارد. البته او هنوز گلایدر آویز خود را دارد ، اما به نظر می رسد که پرواز می کند و یا حداقل از روی اجاره های بالای ابرها سقوط می کند. این تریلر جزایر شناور را نشان می دهد که Link مجبور است به نوعی پیمایش کند. پرواز و پرواز بدون شک به شما کمک خواهد کرد.

  همچنین توانایی جدیدی مانند teleport وجود دارد ، اما برای مسافرت های سریع مناسب نیست. این تیزر نشان می دهد که لینک به طرز جادویی با جزیره ای در بالای سر خود دست و پنجه نرم می کند و از درون زمین بیرون می آید و گویی در حال عبور از ماده جامد است. این که آیا این توانایی به صورت خطی از طریق دیوارها کار خواهد کرد ، کلیپ این موضوع را فاش نکرد.

  قدرت عرفانی دیگری که به نظر می رسد لینک به او امکان می دهد یک شی را به موقع منجمد کند و سپس بر اساس آن عمل کند تا مطابق میل خود خم شود. به عنوان مثال ، او یک توپ میخ دار را که به سمت او غلت می زند منجمد می کند و سپس آن را به سمتی می فرستد که دشمنانش را خرد کرده است.

  تریلر داستان زیادی را فاش نمی کند اما اشاره دارد که یک آنتاگونیست جدید باعث گسترش یک همان نوع فساد در سرزمین ، درست همانطور که Calamity Ganon در BotW داشت.

  نکته جالب دیگری که متوجه شدیم این بود که نینتندو ممکن است پیام پنهان دیگری را به تیزر تبلیغاتی وارد کند. ممکن است از صدای معکوس پنهان موجود در اولین تریلر مطلع شوید که می گوید: "لطفاً به ما کمک کنید." اگر آن را از دست دادید می توانید آن را در ویدیوی بالا بشنوید.

  در این تیزر ، درست است با علامت 49 ثانیه ، قطره آب برعکس حرکت می کند (همچنین اشاره به قدرت دستکاری زمان) و به دنبال آن چند ثانیه صدا که به عقب می آید. ما صدا را برعکس کردیم و به برخی سخنرانی های پنهان مانند اولین تریلر گوش دادیم اما نمی توانیم چیزی را ترسیم کنیم. اگر در تفسیر maskmas مهارت دارید ، اگر موردی را از دست دادید در نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

  به هر حال ، ما برای بازی باید مدتی صبر کنیم. نینتندو تاریخ نگذاشت ، اما گفت که این در سال 2022 پایان می یابد.

خبرهای دیگر از بازی