خبر

 • تک بورد - DOTA 2's International اکنون در بزرگترین ورزشگاه رومانی برگزار می شود

  DOTA 2's International اکنون در بزرگترین ورزشگاه رومانی برگزار می شود
  17 روز و 11 ساعت قبل

  DOTA 2 \\ \'مسابقات بین المللی به طور رسمی در بخارست ، رومانی برگزار می شود ، در اکتبر ، پس از تغییر مکان اصلی سوئدی به دلیل امتناع دولت از طبقه بندی قهرمانی به عنوان "یک رویداد ورزشی نخبه. "

  Valve از سال 2019 با سوئد همکاری کرده بود تا اطمینان حاصل کند دهمین دوره مسابقات بین المللی DOTA 2 در سال 2020 در این کشور برگزار می شود. این برنامه ها با همه گیری روبرو شد ، اما به شرکت اطمینان داد استکهلم به صورت زنده به استکهلم بروید و از مسابقات استکهلم دیدن کنید که مسابقات قهرمانی امسال به همان موارد دیگر مسابقات ورزشی نخبگان واجد شرایط معافیت خواهد بود. "به این معنی که هر کسی برای سفر به سوئد از جمله بازیکنان ، استعدادها و کارکنان اقدام به گرفتن ویزا کند ، احتمالاً به دلیل محدودیت های Covid-19 رد خواهد شد. درخواستهای اعتباری Valve جواب نداد ، و در حالی که تلاشهای لحظه آخری برای توافق صورت گرفت ، در نهایت شرکت تصمیم به جابجایی مجدد گرفت.

   https://techbord.com International DOTA 2 اکنون در بزرگترین ورزشگاه رومانی برگزار می شود

  Arena Nationala

  اکنون مسابقات قهرمانی در بزرگترین استادیوم رومانی برگزار می شود: Arena Nationala با ظرفیت 55،634 ظرفیت در پایتخت بخارست. بازیکنان برای شروع به کار 40 میلیون دلار جایزه خود را هنگامی که این رویداد در 7 اکتبر آغاز می شود ، با مرحله گروه تا 10 اکتبر ، مسابقات اصلی از 12 اکتبر و مسابقه نهایی در 17 اکتبر مبارزه می کنند. .

  "ما از مشارکت ما با رومانی و شهر بخارست تشکر کرده ایم و بسیار مشتاقانه منتظریم تا به طور حضوری و عملا برای جشن گرفتن با جامعه جهانی Dota 2 گرد هم آییم. بازیکنان نخبه و جذابیت شگفت انگیز در The International ، "والو گفت. "خود را آماده کنید. سرانجام ، نبرد آغاز می شود. "

  اطلاعات بلیط به زودی می رسد و شما می توانید انتظار داشته باشید که برخی قوانین Covid-19 در مسابقات وجود داشته باشد.

  < p> اعتبار مستند: رومان کوسولاپوف

خبرهای دیگر از بازی