خبر

 • تک بورد - DOTA 2's International احتمالاً از سوئد نقل مکان می کند زیرا دولت فکر نمی کند که ورزشها یک ورزش واقعی هستند

  DOTA 2's International احتمالاً از سوئد نقل مکان می کند زیرا دولت فکر نمی کند که ورزشها یک ورزش واقعی هستند
  6 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ بحث درمورد اینکه آیا ورزشها باید به عنوان یک ورزش طبقه بندی شوند ، صداهای پرشور زیادی را به همراه دارد ، اما به نظر می رسد سوئد کاملاً در اردوگاه "نه ، نباید" باشد. و از آنجا که دولت این کشور از طبقه بندی ورزشها به عنوان یک ورزش امتناع می ورزد ، مسابقات جهانی DOTA 2 بعید است در استکهلم برگزار شود.

  Valve می نویسد که کار با سوئد را از سال 2019 آغاز کرد تا اطمینان حاصل کند دهمین دوره مسابقات بین المللی DOTA در سال 2020 در این کشور برگزار می شود. همه گیری اطمینان داد که هرگز رخ نخواهد داد ، اما به شرکت اطمینان داده شد توسط Stockholm Live و از استکهلم بازدید کنید که مسابقات قهرمانی امسال برای سایر مسابقات نخبه ورزشی دارای معافیت هایی است.

  https://techbord.com بین المللی DOTA 2 احتمالاً از سوئد نقل مکان می کند زیرا دولت فکر نمی کند ورزشها یک ورزش واقعی هستند

  با این حال ، فدراسیون ورزش سوئد دو هفته پیش رای به عدم پذیرش ورزش در فدراسیون ورزش داد. Valve سپس از وزیر کشور سوئد درخواست کرد تا مسابقات بین المللی - Dota 2 را به عنوان یک رویداد ورزشی نخبه طبقه بندی کند ، فقط برای رد درخواست.

  عدم اطمینان از تعیین نام ، کسی که سعی در ویزای سفر به سوئد ، از جمله بازیکنان ، استعداد و کارکنان ، به احتمال زیاد رد می شود. این همچنین بدان معنی است که کارگزاران مرزی در مورد افرادی که از خارج از اتحادیه اروپا سفر نمی کنند و معمولاً نیازی به ویزا ندارند ، تصمیم گیری می کنند.

  والو دو بار از دولت سوئد درخواست تجدید نظر کرده است اما نتیجه ای ندارد. این مقاله نوشت: "در نتیجه ، و با توجه به اوضاع سیاسی فعلی سوئد ، ما امسال به دنبال گزینه های احتمالی در سایر نقاط اروپا برای میزبانی این رویداد هستیم".

  اعتبار تصویر: رومان کوسولاپوف

خبرهای دیگر از بازی