خبر

 • تک بورد - Dota 2 International پس از مشکلات ناشی از COVID تابستان به ماسک و واکسیناسیون نیاز دارد

  Dota 2 International پس از مشکلات ناشی از COVID تابستان به ماسک و واکسیناسیون نیاز دارد
  8 روز و -1 ساعت قبل

  قهرمانی Valve آخرین رویداد بازی برای اجرای قوانین سختگیرانه است.
  Valve این هفته اعلام کرد که مسابقات معتبر Dota 2 The International از همه شرکت کنندگان می خواهد که برای ورود نقاب کامل زده و واکسینه شوند.

  همانطور که در سایت Dota 2 ذکر شده است ، هر کسی که در مسابقه ماه اکتبر در ورزشگاه ملی در بخارست ، رومانی شرکت می کند ، باید حداقل 10 روز از واکسیناسیون نهایی خود فاصله داشته باشد و شرکت کنندگان باید مدرک تلقیح (که باید به زبان انگلیسی یا رومانیایی) همراه با یک شناسه عکس برای دسترسی به محوطه رویداد و عرصه مسابقات. همه شرکت کنندگان همچنین باید از ماسک و مچ بند اثبات واکسیناسیون به همراه نشانهای ثبت نام خود استفاده کنند. پروتکل های ایمنی اضافی در طول مسابقات اجرا خواهد شد.

  در دهمین سال خود ، The International بهترین تیم های Dota 2 را از سراسر جهان گرد هم آورده است تا برای یک جایزه چند میلیون دلاری رقابت کنند. اما طی یک سال گذشته ، Valve برای مسابقات سالانه خود با محدودیت های مربوط به COVID زمان آسانی نداشته است. برنامه های اولیه شرکت برای برگزاری مسابقات بین المللی 10 در استکهلم در اوایل تابستان امسال پس از تصمیم فدراسیون ورزش سوئد مبنی بر عدم ورود esports به بدنه رسمی خود لغو شد - اقدامی که به این معنی است که ویزای ورود به هر کسی که برای مسابقات سفر می کند ، محروم می شود.

  تبلیغات

  درخواست های بعدی Valve برای مداخله دولت سوئد رد شد ، زیرا این شرکت در جولای انتقال به رومانی را اعلام کرد. (مسابقات 2020 که قرار بود در استکهلم نیز برگزار شود ، در آوریل 2020 به دلیل نگرانی های ایمنی در شرایط همه گیر جهانی به طور نامحدود به تأخیر افتاد.) با استفاده از هوای نازک و نقاب دار

  حرکت برای تبدیل The International به یک مسابقه کاملاً واکسینه شده و کاملاً نقاب دار ، تازه ترین مورد در روند رو به رشد رویدادهای بازی است که محدودیت های COVID را تشدید می کند. به عنوان مثال ، در تابستان امسال PAX West در سیاتل از شرکت کنندگان خواسته بود که برای اثبات واکسیناسیون یا یک آزمایش PCR منفی برای ورود ، و همچنین یک مچ بند ضد واکسیناسیون به همراه نشانهای ثبت نام خود استفاده کنند.

  مرحله گروهی International 10 ، که به نظر نمی رسد برای عموم آزاد باشد ، 7 تا 10 اکتبر برگزار می شود ، در حالی که رویداد مسابقات مرحله اصلی (تنها مرحله ای که Valve بلیط آن را می فروشد) بین دو هفته از ماه اکتبر تقسیم می شود. 12-15. قرار است فینال در 16 و 17 اکتبر برگزار شود. بلیط های مرحله اصلی 22 سپتامبر به فروش می رسند و در سه بسته مجزا دو روزه فروخته می شوند.

خبرهای دیگر از بازی