خبر

 • تک بورد - Dota 2 پشتیبانی از سیستم عامل های قدیمی تر و API های گرافیکی را کاهش می دهد

  Dota 2 پشتیبانی از سیستم عامل های قدیمی تر و API های گرافیکی را کاهش می دهد
  4 روز و 10 ساعت قبل

  Valve این هفته اعلام کرد که در آینده نزدیک ، حذف پشتیبانی Dota 2 از سیستم های قدیمی ویندوز و مک و API های گرافیکی قدیمی را به منظور ساده سازی توسعه ، آغاز می کند. اگرچه Dota 2 به گونه ای طراحی شده است که با طیف وسیعی از رایانه های شخصی سازگار باشد ، این امر بر درصد بسیار کمی از بازیکنان تأثیر می گذارد.

  در پایان پست وبلاگ ، والو گفت که تغییرات طی چند ماه آینده انجام می شود. در نهایت پشتیبانی از نسخه های 32 بیتی ویندوز و macOS زیر 10.14 را حذف می کند. Dota 2 در نهایت فقط از DirectX 11 و Vulkan پشتیبانی می کند و پشتیبانی از DirectX 9 و OpenGL را کاهش می دهد. سرانجام پشتیبانی از XAudio متوقف می شود و به SDL Audio منتقل می شود.

  وبلاگ نشان می دهد که چگونه Dota 2 در حال حاضر از سیستم عامل ها و API های جدیدتر برای گرافیک ، صدا و عملکرد بهتر استفاده می کند. با این حال ، Valve هنوز از بازیکنانی که در سیستم های قدیمی هستند پشتیبانی می کند. این وبلاگ پیشنهاد می کند که برای آزادسازی منابع برای تمرکز بر روی سیستم های به روز ، پشتیبانی قطع می شود. "حذف این فناوریهای قدیمی به ما امکان می دهد تلاشهای توسعه ای خود را ساده کرده و همچنین از ویژگیهای جدیدتر این API ها برای ارائه یک تجربه بهتر Dota استفاده کنیم. "

  Valve شماره عمومی ندارد درصدی از بازیکنان Dota 2 این امر تأثیر می گذارد ، اما می گوید هیچ چیزی برای "اکثر " بازیکنان تغییر نخواهد کرد. با نگاهی به آمار همه کاربران Steam (Dota 2 همچنان یکی از محبوب ترین بازی های Steam است) مشخص می شود که کمتر از یک درصد از نسخه های 32 بیتی ویندوز 7 یا 10 و کمتر از 0.2 درصد از نسخه های macOS استفاده می کنند. قدیمی تر از 10.14.

  برای مقایسه ، Riot Games \ 'League of Legends ویندوز 64 بیتی را در سیستم مورد نیاز توصیه می کند ، اما حداقل نیست. هنوز از macOS پشتیبانی می کند که به 10.12 باز می گردد اما از DirectX 9 پشتیبانی نمی کند. Valorant ، با وجود سیستم مورد نیاز مشابه ، از قبل فقط از ویندوز 64 بیتی پشتیبانی می کند.

  همین پست وبلاگ همچنین اعلام کرد که Valve شروع به کار می کند فروش بلیط مسابقات بین المللی Dota 2 2021 در 22 سپتامبر در ظهر شرقی. مسابقات قهرمانی از 7 اکتبر در بخارست رومانی آغاز می شود. Valve از همه حاضران می خواهد واکسن کامل را در برابر کووید -19 دریافت کرده و از ماسک استفاده کنند. این شرکت به سوالات متداول با جزئیات بیشتر پیوند داده است.

خبرهای دیگر از بازی