خبر

 • تک بورد - Dooms Eternal 's DLC երկրորդ کمپین ، The Ancient Gods Part 2 فردا وارد می شود

  Dooms Eternal 's DLC երկրորդ کمپین ، The Ancient Gods Part 2 فردا وارد می شود
  26 روز و 8 ساعت قبل

  TL؛ DR: در تریلر Doom Eternal: The Ancient Gods Part 2 DLC چیزهای زیادی در جریان است ، اما پس از آن id Software گسترش آن را "نتیجه ای حماسی برای حماسه Doom Slayer" توصیف کرده است. "Dragons، mechs ، شیاطین جدید و ارتشهای Sentinel در کنار یک قاتل چکش کار نشان داده می شوند زیرا او سرانجام با دشمن مقدس خود ، Lord Dark مقابله می کند و داستانی را که با راه اندازی مجدد بازی 2016 آغاز شده است ، به پایان م

  اگرچه مبارزات اصلی Doom Eternal دقیقاً یک امر آرامبخش نبود ، اما بازی در اولین DLC خود ، با لحظاتی چالش برانگیز مانند روبرو شدن همزمان با دو غارتگر و سرنگونی شیاطین تحت سلطه ، همه چیز را بالا برد. سطحهایی که برای خاتمه دادن به این روحیه مزاحم به استفاده از یک سلاح و مد خاص نیاز داشتند.

  با این وجود ، DLC دوم مورد انتظار بازی اکنون تقریباً اینجا است و چندین دشمن جدید برای کشتن و مکانها به همراه دارد. برای اکتشاف در حالی که قهرمان داستان قتل شیاطین ما جنگجویان Night Sentinel را جمع می کند و برای یک مسابقه چشمگیر با Lord Dark و ارتش جهنم او آماده می شود.

  https://techbord.com Doom Eternal 's DLC երկրորդ کمپین ، The Ancient Gods Part 2 فردا وارد می شود

  پیش پرده اکشن همچنین Sentinel Hammer را نشان می دهد ، یک سلاح جدید در زرادخانه قاتل که باید در برابر دشمنان موجود و دشمنان جدید مانند Stone Imp ، Baron زرهی مفید باشد و Prowler نفرین شده. Screecher نیز وجود دارد که در هنگام کشته شدن به شیاطین مجاور قدرت می بخشد ، چرا که این کار را نمی کند.

  The Ancient Gods، Part 2 گسترش فردا برای PC ، Xbox One ، PS4 و Stadia آغاز می شود. مانند اولین DLC بازی ، این بازی بصورت خرید مستقل منتشر می شود که در بازی Year One Pass موجود است و برای دارندگان نسخه لوکس قابل پخش خواهد بود.

خبرهای دیگر از بازی