خبر

 • تک بورد - Doom Eternal سرانجام به روزرسانی اشعه ردیابی می کند

  Doom Eternal سرانجام به روزرسانی اشعه ردیابی می کند
  23 روز و 15 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: یک تریلر جدید در کانال YouTube GeForce پیشرفت های گرافیکی بازیکنان Doom Eternal را که منتظر بوده اند نشان می دهد. ردیابی ری و پشتیبانی از DLSS به بازیکنان با پردازنده های گرافیکی RTX این امکان را می دهد تا تصاویر برتر و برجسته بازی را با کیفیت 4K زیبا تجربه کنند.

  در 20 مارس 2020 برای تحسین منتقدان منتشر شد ، Doom Eternal در حال حاضر از نظر گرافیکی یک بازی چشمگیر است ، اما پشتیبانی از ویژگی های RTX انویدیا که در ژوئن 2021 ارائه می شود ممکن است آن را به اوج جدیدی برساند.

  در یک مصاحبه قبل از انتشار با Digital Foundry ، Marty Stratton از id Software در مورد "برخی از اجرای اولیه و اکتشاف" فن آوری ردیابی اشعه بحث کرد ، اما برای ادامه بازی در نسخه اولیه آن کنار گذاشته شد برنامه ، و بازیکنان از زمان راه اندازی منتظر مانده اند ، بیش از یک سال است که این پیشرفت را تجربه کرده اند.

  ویدیوی بالا نشان می دهد بازی با 4K با اشعه ردیابی و DLSS در GPU آینده GeForce RTX 3080 Ti فعال است. تریلر هیچ چیز خیره کننده ای ندارد ، اما با چنین اقدام سریع تیراندازی ، اگر نمی توانید تفاوت های بصری را مشاهده کنید ، شما را سرزنش نمی کنیم.

  اگرچه مدت زیادی طول کشیده است ، مدت زمان طولانی برای رسیدن ویژگی های RTX ، این هنوز هم می تواند یک چشم انداز هیجان انگیز برای بسیاری از گیمرهایی باشد که در تلاش برای تخریب لژیون های جهنم با فعال کردن RTX ترجیح می دهند. از این گذشته ، چه کسی از کشتن برخی شیاطین در لبه پیشرفته فناوری لذت نمی برد؟

خبرهای دیگر از بازی