techbord.com Doom Eternal در حال کار با یخچال هوشمند را بررسی کنید

WTF ؟! تعداد دستگاه هایی که ما در حال اجرای Doom هستیم بسیار زیاد است ، اما همیشه این بازی اصلی 90s یا دنباله آن بوده است - با توجه به تقاضای کم آنها. این بار ، کمی متفاوت است: کسی برای بازی Doom Eternal یخچال هوشمند سامسونگ را هک کرده است.

این ترفند با استفاده از سرویس پخش بازی xCloud Microsoft امکان پذیر است. ریچارد مالارد نسخه اندروید Xbox Game Pass را روی یخچال خود سوار کرد و از آنجا با استفاده از سرویس Microsoft توانست Doom Eternal را پخش کند. او کلیپی از بازی را در اینستاگرام منتشر کرد.

مشاهده این پست در اینستاگرام

الگوی رفتاری ها و جوک ها را فراموش کنید. من واقعاً اینجا نیستم! از یک بچه یخچال هوشمند سامسونگ استفاده کنید! بزودی ویدیو Lol #samsungsmartfridge #gamingonfridge #xboxgamepassultimate # chillinwithtwisted420 #GFY

پستی که توسط Richard Mallard (@ vapingwithtwisted420) در 12 اکتبر 2020 در ساعت 3:17 بعد از ظهر PDT به اشتراک گذاشته شد

در حالی که Mallard می توانست جریان داشته باشد به هر تعداد بازی از xCloud ، او Doom Eternal را به عنوان تکون دادن به تمام دستگاه هایی که در گذشته شاهد اجرای Doom بودیم ، انتخاب کرد. به دنبال خرید مایکروسافت از شرکت مادر Bethesda Softworks ZeniMax در ماه گذشته به قیمت 7.5 میلیارد دلار ، شرکت ردموندی اعلام کرد که عاقبت راه اندازی مجدد سال 2016 در Xbox Game Pass و Xbox Game Pass برای رایانه وجود دارد.

xCloud مایکروسافت راه اندازی شد ماه گذشته با بیش از 150 بازی در جریان وجود دارد و کسانی که مشترک Xbox Game Pass Ultimate هستند آن را به صورت رایگان دریافت می کنند. این سرویس در تعدادی دستگاه و یخچال کار می کند ، اما اپل آوردن xCloud به محصولات خود را آسان نمی کند. کوپرتینو اخیراً دستورالعملهای App Store خود را به روز کرده و اجازه پخش بازی های شخص ثالث را در iOS و iPadOS می دهد ، اما شرکت ها باید بازی ها را بصورت جداگانه و به عنوان برنامه های جداگانه ارسال کنند. گزارش شده است که مایکروسافت با کار بر روی نسخه وب xCloud برای دستگاه های iOS به دنبال دور زدن این محدودیت است.

برخی از دستگاه هایی که شاهد اجرای نسخه های اصلی Doom بوده ایم عبارتند از: دستی Playdate به سبک یکپارچه ، صندوق پستی مک دونالد ، کیف پول رمزنگاری شده "غیرقابل کنترل" جان مک آفی ، نوار لمسی اپل ، صفحه نمایش صفحه کلید تنها ، پورشه 911 ، چاپگرهای جوهر افشان ، Commodore 64 ، خودپردازها ، ماشین حساب ها ، iPod ها و حتی یک کنسول مجازی در Minecraft و عذاب اوایل امسال نیز یک تراشه سفارشی وجود داشت که چیزی جز Doom بازی نمی کند.

Doom Eternal در حال کار با یخچال هوشمند را بررسی کنید
gaming/doom-eternal-در-حال-کار-با-یخچال-هوشمند-را-بررسی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
techbord.com MicroStrategy یک میلیارد دلار دیگر به بیت کوین می اندازد و به دارایی های عظیم آن افزود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.