techbord.com Doom Eternal به Xbox Game Pass می آید

چیزی که باید منتظر آن بود: Xbox Game Pass قبلاً معاملات بسیار خوبی بود ، افزودن Doom Eternal به لیست در حال گسترش بازی ها ، فقط باعث بهتر شدن آن می شود. مایکروسافت به نظر می رسد که از خرید ناشر Doom ، Bethesda بهره ببرد و احتمالاً آخرین اعلامیه حق امتیازهای اصلی Bethesda در سرویس نخواهد بود.

Doom Eternal دنباله راه اندازی مجدد محبوب محبوب Doom در سال 2016 است. مبارزات سریع این بازی به معنای واقعی کلمه شما را به بازی تهاجمی ترغیب می کند و بسته به نحوه اعزام شیاطین به شما پاداش مهمات و مهمات می دهد. این دنباله عناصر جزئی سیستم عامل و توانایی شلیک قسمت های خاصی از بدن را برای بازی استراتژیک اضافه می کند.

Xbox Game Pass با دسترسی به بسیاری از بازی های عالی سه گانه ، ارزش قیمت اشتراک خود را قبلا ثابت کرده است. بازی Pass در آستانه بهتر شدن است زیرا مایکروسافت اعلام کرد که Doom Eternal در تاریخ اول اکتبر برای کنسول و اواخر امسال برای رایانه به این سرویس می آید. این خبر خوبی برای هر کسی است که هنوز چنین FPS عالی بازی نکرده است.

بازی تک نفره Doom Eternal در DLC 20 اکتبر به نام The Gods Ancient گسترش می یابد اگرچه ناشناخته است اگر در Game Pass نیز موجود باشد.

Doom Eternal جدیدترین اخبار Bethesda پس از اعلام بمب خرید مایکروسافت برای خرید ZeniMax ، شرکت مادر Bethesda Softworks است. همراه با حق رای دادن Doom ، مایکروسافت همچنین صاحب افرادی مانند Fallout ، The Elder Scrolls ، Wolfenstein و Dishonored خواهد بود. رئیس ایکس باکس ، فیل اسپنسر قبلاً تأیید کرده است که آنها "امتیازات برجسته Bethesda را برای کنسول و رایانه شخصی به Xbox Game Pass اضافه می کنند."

Doom Eternal به Xbox Game Pass می آید
gaming/doom-eternal-به-xbox-game-pass-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.