خبر

 • تک بورد - Diablo Immortal تا سال 2022 به دلیل کمی لاک اضافی به تعویق افتاد

  Diablo Immortal تا سال 2022 به دلیل کمی لاک اضافی به تعویق افتاد
  22 روز و 19 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Activision Blizzard در حال حاضر با مشکلات زیادی روبرو است ، اما این باعث نمی شود که برخی بازی های آینده را به روز کند. مهمترین خبر این است که Diablo Immortal اسپین آف تلفن همراه تا نیمه اول سال 2022 به تعویق افتاده است.

  Diablo Immortal وقتی در BlizzCon 2018 برای طرفداران فاش شد بحث برانگیز شد. در انتظار دیدن Diablo IV ، اعلام نسخه فقط برای موبایل بازی چیزی نبود که طرفداران می خواستند بشنوند. یکی از مخاطبان از پانل Diablo پرسید که آیا این یک "شوخی خارج از فصل آوریل" نیست. " اکثر افرادی که آلفا بازی کرده اند می گویند در واقع بسیار خوب است. طبق گفته Blizzard ، قرار بود امسال در برخی موارد خود را بشناسیم ، اما بازی "در حال حاضر برای انتشار در نیمه اول سال 2022 برنامه ریزی شده است ، که به ما امکان می دهد پیشرفت های قابل توجهی در کل بازی اضافه کنیم ".

  در حالی که دعوی آزار و اذیت جنسی و تبعیض جنسیتی علیه Activision Blizzard و رفتن رئیس جمهور Blizzard J. Allen Brack دیروز می تواند در تأخیر نقش داشته باشد ، این شرکت می گوید جدول زمانی جدید نتیجه بازخورد بازیکنان آلفا تکنیکی است. ما در حال تلاش برای ارائه پشتیبانی کنترل کننده برای کسانی هستیم که می خواهند بازی ما را به شیوه ای متفاوت انجام دهند. با این حال ، این تغییرات و فرصت های اضافی برای بهبود تجربه گیم پلی ما ، "Blizzard می نویسد.

  برخی از پیشرفت های خاص شامل سیستم Helliquary است که در حال حاضر حملات PvE را برای حداکثر 8 بازیکن ارائه می دهد ، " پاداش های جذاب تر و ثمربخش تر "، مواد ارتقاء منحصر به فرد به عنوان پاداش برای Challenge Rifts و PvP Battleground بازسازی شده.

  Blizzard همچنین جایگزین محدودیت هفتگی XP می شود - که برای جلوگیری از صرف ساعات ناسالم مردم در بازی طراحی شده است - با "سقف جهانی که افزایش می یابد به مرور زمان. "علاوه بر این ، XP به کسانی که کمتر بازی می کنند پاداش می دهد و بازیکنان با سطح Paragon بالاتر موارد قوی تری دریافت خواهند کرد.

  دور از Diablo Immortal ، Activision Blizzard در نتایج Q2 2021 خود گفت Overwatch 2 "یک مرحله مهم داخلی را پشت سر گذاشته است " ، و بیشتر بازی در ماه های آینده آشکار خواهد شد.

  در مورد Diablo IV خبری نیست ، اما ردیاب توسعه آنلاین Blizzard ، Blizztrack ، اخیراً وضعیت بازی را از 0.0.1 به 0.2.0 تغییر داده است.

خبرهای دیگر از بازی