خبر

 • تک بورد - Diablo Immortal به آلفای عمومی محدودی وارد می شود

  Diablo Immortal به آلفای عمومی محدودی وارد می شود
  5 روز و 9 ساعت قبل

  Diablo Immortal بین وقایع Diablo II: Lord of Destruction (توسعه ای برای Diablo II) و Diablo III اتفاق می افتد. به نظر می رسد که این عنصر کاملاً چند نفره به کنار ، شبیه بازی های سنتی Diablo ، فقط در تلفن همراه است. این باعث دلجویی از همه (به خصوص بازیکنان سخت گیر PC) نخواهد شد اما ممکن است آنچنان که منتقدان در ابتدا گمان می کردند بد نباشد.

  Diablo Immortal ، بازی کاملاً چند نفره مخصوص موبایل که بلیزارد برای اولین بار در BlizzCon 2018 فاش کرد ، تقریباً دور از دسترس است.

  Blizzard روز جمعه اعلام کرد که به زودی بازی را برای یک بازی محدود باز خواهند کرد آلفای فنی عمومی هدف از راه اندازی کنترل شده ، آزمایش ثبات سرور و عملکرد مشتری در طیف وسیعی از دستگاه ها و همچنین جمع آوری بازخورد بازیکنان در مورد بازی اصلی ، تجربه تسطیح و سایر سیستم های بازی اولیه است.

  از امروز ، گیمرهایی را در استرالیا که از قبل در Google Play Store ثبت نام کرده اند ، دعوت به آلفای فنی Diablo Immortal دریافت می کنند.

  بلیزارد گفت: این تست به چند هزار بازیکن محدود می شود و انتظار می رود که اجرا شود برای چند هفته حداقل نیازهای سخت افزاری شامل Snapdragon 710 SoC ، 2 گیگابایت رم و Android 5.0 Lollipop یا بالاتر است. این بازی رایگان است اما خریدهای اختیاری در بازی انجام خواهد شد ، اگرچه بلیزارد گفت این "هرگز مانع پیشرفت یا لذت بردن از بازی نخواهد بود."

  تاریخ انتشار عمومی هنوز مشخص نیست برای Diablo Immortal تنظیم شده است.

  اعتبار Masthead: Pryimak Anastasiia

خبرهای دیگر از بازی