techbord.com Diablo II: Resurrectioned یک بازسازی کننده وفادار از بازی نمادین خواهد بود

برداشت ویراستار: پس از سالها سر و صدا برای یک Remaster Diablo II ، طرفداران سرانجام آنچه را که می خواهند می رسند. و انگشتان خود را ضربدر کنید ، به نظر می رسد دقیقاً همان چیزی است که آنها می خواهند: یک ریمستر واقعی و قابل احترام ، و نه یک بروزرسانی نیمه جان دیگر افتضاح مانند Warcraft 3: Reforged.

در BlizzConline ، Blizzard رسماً اعلام كرد كه Resurrectioned (بازسازی شده) با بازسازی اخبار خوشایند Diablo II كه مدتها امسال منتشر شده است ، شایعه شده است. این یک بازسازی کننده از بازی اصلی است که اکنون بیش از دو دهه از عمر آن می گذرد و گسترش آن ، Lord of Destruction.

Resurrectioned ضمن بازسازی (یا "قیام مجدد " ، گیم پلی Diablo II اصلی را حفظ می کند) طبق Blizzard) گرافیک و رابط کاربری رابرت گالرانی از Blizzard این را برای كوتاكو چنین توصیف كرد: "70 درصد ظاهر و احساس باید در اثر دلتنگی مرده باشد ، دقیقاً همان چیزی كه شما بخاطر می آورید. اما 30 درصد برداشت مدرن تر ، شکوفایی بیشتر ، وفاداری بیشتر ، مواردی از این دست است. "

 https://techbord.com Diablo II: Resurusteded یک بازسازی کننده وفادار از بازی نمادین خواهد بود

البته ، بزرگترین تغییر بصری است. هیچ یک از دارایی های بازی جدید بدون بهبودهای گسترده دوباره زنده نشدند و بسیاری از آنها از ابتدا بازسازی شدند زیرا پرونده های اصلی از بین رفته بودند. سینماتیک این بازی که حدود نیم ساعت ارزش دارد ، نیز بازسازی شده است. به نظر شخصی من ، تصاویر جدید بسیار زیبا هستند ، اگرچه کاملاً به اندازه بازی اصلی چشمگیر نیستند.

تغییرات باقی مانده به عنوان بهبود کیفیت زندگی بهتر توصیف می شوند. مجموعه طلای خودکار اکنون یکی از ویژگی های قابل جابجایی است که یک بخشش الهی است. ذخیره شخصی از شبکه 6 در 8 به شبکه 10 در 10 افزایش یافته است (اما در صورت تمایل هنوز می توانید موجودی تتریس را بازی کنید) و انباشت را می توان به راحتی بین کاراکترهای مرتبط با همان حساب به اشتراک گذاشت. و ابزارهای مقایسه آسانتر موارد و غیره وجود دارد.

https://techbord.com Diablo II: Resurrectioned یک بازسازی کننده وفادار بازی نمادین

رستاخیز همچنین به نوعی از مدرنیزاسیون های جالب استفاده می کند. پشتیبانی چند نفره برای حداکثر هشت بازیکن بهبود یافته است. اگر بخواهید می توانید به صورت آفلاین بازی کنید ، اما اگر بخواهید به سیستم وارد شوید بازی cross-progressive و cross-نسل خواهید داشت - به این معنی که بازیکنان PS4 و PS5 می توانند با هم بازی کنند ، اما نه با بازیکنان Xbox.

صحبت از کنسول ها ، Resurrected از PS4 ، PS5 ، Xbox Series X / S و Switch پشتیبانی می کند. در حال حاضر ، اطلاعات متناقضی در مورد پشتیبانی Xbox One وجود دارد ، بنابراین شاید محکم باشد. و البته ، پشتیبانی رایانه ای نیز وجود دارد: در واقع ، در رایانه شخصی ، می توانید از قبل بازی را با قیمت 39.99 دلار پیش سفارش دهید یا به زودی برای تست محدود آلفا ثبت نام کنید.

Diablo II: Resurrectioned یک بازسازی کننده وفادار از بازی نمادین خواهد بود
gaming/diablo-ii-resurrectioned-یک-بازسازی-کننده-وفادار-از-بازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
techbord.com اواخر امسال Google به یک چرخه انتشار سریعتر برای Chrome در حال حرکت است
techbord.com Razer از عینک های هوشمند Anzu خود با بلندگوهای یکپارچه رونمایی کرد
techbord.com شایعه شده است که RTX 3080 Ti ، RTX 3070 Ti دارای محدود کننده استخراج Ethereum است
techbord.com ISOCELL 2.0 سامسونگ فناوری دوربین موبایل را به جلو سوق می دهد
techbord.com کوالکام می خواهد با صدور گواهینامه Snapdragon Sound کیفیت صدای بی سیم را بهبود بخشد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.