خبر

 • تک بورد - Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود

  Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
  18 روز و 7 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: وقتی ماه گذشته بلیزارد رسماً ریمستر Diablo II را با شایعات زیادی اعلام کرد ، این شرکت قول داد که به نسخه اصلی وفادار خواهد بود. دلیل آن این است که ، ریشه آن Diablo II است ، بنابراین تعجب آور نیست که محتوایی که با داده های اصلی ذخیره شده مانند داده های بازی ذخیره شده نیز سازگار است با Remaster کار کند.

  در مصاحبه اخیر با IGN خاورمیانه ، تهیه کننده Diablo II متیو Cederquist گفت که وقتی آنها در حال کار بر روی Remaster بودند ، فکر می کردند که آیا پرونده های ذخیره قدیمی کار می کنند؟ Cederquist گفت: "ما به نوعی آن را تحت فشار قرار دادیم و جواب داد." احتمالاً سالها قبل از آن ، می توانند از همانجا که متوقف شده بودند ، پشت سر بگذارند ، البته با این فرض که هنوز پرونده های ذخیره شده قدیمی خود را دست نخورده نگه دارند.

  من شخصاً از سال 2004 هنوز Diablo II را بازی نکرده ام ، فایلهای بازی ذخیره شده من پشتیبان گیری بیش از 16 سال زنده مانده اند. کنجکاوی به تنهایی در مورد شخصیت قدیمی آمازون من ممکن است دلیل کافی برای بررسی مجدد این نسخه باشد.

  Diablo II: Resurrectioned قرار است اواخر امسال با پشتیبانی از گرافیک 4K ، صدای فراگیر 7.1 و ثروت از دیگر پیشرفت های کیفیت زندگی. علاقه مندان می توانند هم اکنون آن را با قیمت 39.99 دلار پیش سفارش دهند یا برای شرکت در آزمون آلفای فنی ثبت نام کنند.

خبرهای دیگر از بازی