خبر

 • تک بورد - Diablo II: برداشتهای زنده شده: قدم زدن ناراحت کننده در سیاه چالهای قدیمی و بازسازی شده

  Diablo II: برداشتهای زنده شده: قدم زدن ناراحت کننده در سیاه چالهای قدیمی و بازسازی شده
  28 روز و 16 ساعت قبل

  با وجود کیفیت جدی بازسازی ، مشکلات آنلاین ، مسائل شرکت ها را نمی توان نادیده گرفت.
  حتی با Diablo II: Resurrected از کجا شروع کنم؟ متأسفانه برای سازندگان آن در Blizzard و توسعه دهندگان در Vicarious Visions ، پاسخ "بازی" نیست.

  ابتدا باید مطالب دیگری را هشدار دهیم ، و من از صبر شما در این مورد قدردانی می کنم ، زیرا هیچ نقد و بررسی درباره Diablo II: Resurrected بدون توضیحی مانند این در ابتدا کامل نیست. (اگر نیازی به تجدید نظر در مشکلات اخیر Activision Blizzard ندارید ، به بخشی با عنوان "ارائه کارهای خوب در دوران بد" بروید و از آنجا شروع کنید.)

  در سالهای پس از اوج شکوفایی 00 های دیابلو ، سازندگان Blizzard باعث بدنامی شدند. در اواخر سال 2019 ، توسعه دهنده بازی چند دهه ای به دلیل اظهارات طرفداران هنگ کنگ توسط بازیکنان esports تسلیم دولت چین شد (هرچند خوشبختانه این تصمیم به زودی معکوس شد). ماه ها بعد ، بلیزارد WarCraft III: Reforged را روانه بازار کرد ، که استانداردهای معمول ناشر را برآورده نمی کرد (مخصوصاً به این دلیل که WC3R بازی قبلی را به نفع یک مشتری خراب و ناقص از بین برد). بدتر از آن ، از زمان راه اندازی WC3R ، ماه ها سکوت آزاردهنده در مورد هرگونه به روزرسانی و ویژگی های وعده داده شده گویای عدم برنامه ریزی ظاهری Blizzard برای بازی بوده است. : احیا شده ممکن است شاهد بازگشت شرکت به شکل قبلی باشد. با این حال ، من به عنوان یک طرفدار بزرگ Diablo II ، همچنان امیدوار بودم-تا حدود دو ماه پیش ، زمانی که لیست اشتباهات فوق با تحولات تلخ تر از بین رفت.

  دعاوی حقوقی ، خروج و ویرایش < /h2>

  یک دعوی گسترده که توسط یک آژانس ایالتی کالیفرنیا تشکیل شده است در اواخر ماه ژوئیه منفجر شد و اسامی را نام برد و فرهنگ سمی "پسر برادر" را در سراسر بلیزارد توصیف کرد. در این شکایت ادعا شده بود که زنان در این شرکت با سوء استفاده ، آزار و اذیت و نابرابری دستمزد در سطح کلی مواجه هستند. این پرونده همچنین بیش از دوازده ادعای خاص راجع به دستمزد نابرابر و مسدود شدن تبلیغات در سراسر خانواده بزرگتر Activision Blizzard را توصیف کرده است.

  تبلیغات

  به زودی داستانها و ادعاهای عمومی دیگری از جمله زنانی که خود را به عنوان شاهد و متهم معرفی کردند تحقیقات دولتی بخشی از تحقیقات منجر به بدنام "سوئیت کازبی" شد که توسط الکس افراسیابی ، سرپرست تیم سابق World of WarCraft اداره می شد. لیست اتهامات مربوط به رفتار افراسیابی و رفتار دیگر کارکنان مرد تأثیرگذار بلیزارد طولانی شد. تحقیقات کالیفرنیا مبنی بر بستن چشم بر گزارش های داخلی در مورد همین مسائل. (خروجها فقط جنبه فیزیکی ندارند-Blizzard همچنین قصد دارد بازیهای موجود را ویرایش کند تا مراجع بازی به مردان مورد نظر حذف شود.)

  متعاقباً سهامداران ActiBlizz شکایت خود را در ماه اوت ارائه کردند. دوشنبه هفته جاری ، SEC تحقیقات خود را در مورد افشای شرکت و ادعاهای آزار و سوء استفاده جنسی ، با احضاریه بسیاری از رهبران شرکت (از جمله مدیرعامل بابی کوتیک) ، اعلام کرد. یک روز بعد ، مدیر حقوقی Activision Blizzard از سمت خود در شرکت کناره گیری کرد.

  ... بنابراین Vicarious Visions در کجا مناسب است؟

  تا کنون ، دو ماه گذشته مانورهای قانونی به استودیوهای ماهواره ای که اکتیویژن با آنها قرارداد بست ، بازنگشته است - که ما را به Vicarious Visions می رساند. این استودیوی پشتیبانی طولانی مدت Activision در سال 2020 جذب Blizzard شد تا به شهرت بسیار بسیار بدی که بخش Blizzard Classic در پی WC3R به دست آورد کمک کند. Vicarious Visions همچنین وظیفه پیگیری اسلم-دانک بالایی را بر عهده داشت: بازسازی وفادار بازی Diablo II محصول سال 2000. با وضوح بالا و جلای سه بعدی در بالا ، در حالی که گرافیک اصلی و کد را همیشه در حال اجرا می گذارید. گرافیک اصلی با ضربه زدن روی دکمه حیله گر هر زمان که بازیکنان بخواهند قابل دسترسی است. StarCraft Remastered تقریباً همین کار را در سال 2017 انجام داد - در واقع بسیار خوب! - در حالی که WC3R تا حدی به دلیل نحوه استفاده از فرمول مشابه در 3D این مشکل را ایجاد کرد.

  Remastering Diablo II سفارش بالایی است به دنباله اصلی توسط یکی از اولین تیم های بلیزارد ساخته شد و اکثر سازندگان آن مدت هاست که بلیزارد را ترک کرده اند. آنها سهم عادلانه خود را از کلاسیک ها و آزمایش های "action RPG" مشابه Diablo بدون مشارکت در فرهنگ و ادعاهایی که در ماه های اخیر شنیده ایم ، انجام داده اند. (اواخر آگوست ، دیوید برویک ، خالق سریال ، رسماً قصد خود را در مورد پشتیبانی یا صحبت در مورد D2R اعلام کرد.) این منجر به سوالی می شود که همیشه در نقد و بررسی بازی ها نمی پرسم: آیا طرفداران سریال می توانند با وجود وجود دیابلو II بازسازی شده ، با خیال راحت احساس هیجان کنند. از شرکتی که Activision Blizzard تبدیل شده است؟

خبرهای دیگر از بازی