سالها است كه گیمرهای رایانه های شخصی با صدای بلند از این سوال می پرسند كه آیا راه ">

خبر

 • تک بورد - Denuvo DRM از بازی استراتژی آینده برداشته شد ،

  Denuvo DRM از بازی استراتژی آینده برداشته شد ، "تأثیر عملکرد" ​​را مقصر می داند
  15 روز و 13 ساعت قبل

  Dev گفت: مشكلات Denuvo بشر "چیزی نبود كه ما بتوانیم آن را حل كنیم."
  سالها است كه گیمرهای رایانه های شخصی با صدای بلند از این سوال می پرسند كه آیا راه حل های ضد دزدی مانند Denuvo مانع از اجرای بازی می شود ، زیرا این راه حل ها معمولاً در پس زمینه در جستجوی پرچم های مربوط به دزدی دریایی. آزمایش های بازی مربوط به Denuvo در طبیعت از بی نتیجه تا لعنتی متفاوت بوده است.

  این هفته ، این بحث برای سازندگان Denuvo بدتر می شود: یک توسعه دهنده بازی ویدیویی اقدام نادرست خود را در کنار گذاشتن پلت فرم DRM برای نسخه رایانه های شخصی بازی آینده خود انجام داده است - و این مسائل مربوط به عملکرد مربوط به Denuvo را مسئول این تصمیم می داند.

  Amplitude Studios ، استودیوی فرانسوی معروف به بازی های استراتژیک 4X مختص PC ، قبلاً اعلام کرده بود که بازی بعدی آن ، Humankind ، با اجرای Denuvo در آگوست 2021 ارسال می شود. این باعث ارسال یک پست با عنوان "The day Amplitude قلب من را شکست "در گردهمایی رسمی Amplitude ، با هواداری که عشق خود را به بازی های قبلی استراتژی Amplitude اعلام کرده و سپس ابراز ناامیدی کرد که Humankind برچسب Denuvo را در صفحه Steam خود دارد.

  پس از اشاره به اختلاف نظر با روش های Denuvo ، از جمله بلوک گیم پلی فقط آفلاین ، طرفدار با استدلال منطقی اظهار داشت: "انصافاً ، من کاملاً می فهمم که چرا Denuvo انتخاب شده است (احتمالاً توسط [صاحب استودیو Amplitude] Sega). من می دانم که اهمیت آن برای سا برای محافظت از بازی در حین انتشار ، اما لطفا دامنه ، لطفا در نظر بگیرید که Denuvo را پس از چند ماه حذف کنید! " این درخواست با تصمیمات دیگر ناشران بازی برای حذف محافظت از Denuvo پس از گذشتن از پنجره راه اندازی یک بازی رایانه ای مطابقت دارد.

  "ما آن را بیرون می کشیم"

  بنیانگذار دامنه و CCO رومن دو وابرت دی جنلیس روز پنجشنبه 15 ژوئیه با اعلامیه ای شگفت آور به این موضوع پاسخ داد: هوادار مجبور نیست "چند ماه" منتظر بماند تا Denuvo برداشته شود. درعوض ، Humankind در 17 آگوست بدون هیچ گونه عملیاتی از Denuvo آغاز به کار خواهد کرد.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر اکتیویژن بازی PC را فقط به صورت آنلاین و بدون محتوای آنلاین منتشر می کند ، یک روز در تالار گفتگوی شرکتش ، دی جنلیس اعتراف می کند که ملاحظات تجاری در تصمیم اصلی Amplitude نقش داشته است: "ما امسال یکی از بهترین بازی های لیست علاقه مندان به Steam بوده ایم ، بنابراین می دانیم که هدف دزدان دریایی قرار خواهیم گرفت ، بیشتر از هر یک از بازی های قبلی ما ، "او می نویسد. "اگر Denuvo بتواند یک نسخه کرک شده را حتی برای چند روز نگه دارد ، در واقع می تواند به ما کمک کند تا از پرتاب خود محافظت کنیم." (این دقیقاً زمین فروش Denuvo به ناشران بازی است ، حتی در بازاری که شکافهای آن حتی یک روز هم ادامه نداشته است ، چه رسد به اینکه زمان منفی داشته باشد.)

  اما در نهایت ، هم تیمی های او احساس کردند که نمی توانند توجیه کننده ورود آن باشند پس از برخورد به مسائل. در حالی که دی جنلیس اعتراف می کند که این احتمال وجود دارد که تیمش بتواند Denuvo را به بازی اضافه کند بدون اینکه روی عملکرد رایانه شخصی تاثیری بگذارد ، اما آزمایشات انجام شده در بتا بسته شده در ژوئن نشان داد که عملکرد بسیار عالی بوده است و این "چیزی نیست که ما بتوانیم قبل از انتشار آن را برطرف کنیم. بنابراین ، ما آن را بیرون می کشیم. "

  به عبارت دیگر: در صورت انتخاب بین به تأخیر انداختن بازی برای بهینه سازی اجرای Denuvo و شروع بازی بدون Denuvo ، Amplitude گزینه دوم را انتخاب کرد.

  نمایش گیم پلی Humankind ، مارس 2021.

  دی جنلیس می نویسد: "اولویت ما همیشه بهترین تجربه ممکن برای بازیکنانی است که بازی های ما را می خرند و از ما پشتیبانی می کنند." "Denuvo هرگز نباید روی عملکرد بازیکن تأثیر بگذارد و ما نمی خواهیم کیفیت را فدای شما بچه ها کنیم." پس از این ، سازنده موضوع عنوان موضوع را ویرایش کرد و نوشت: "روزی که دامنه قلبم را شکست (و چگونه آنها را دوباره مونتاژ کردند)".

  جالب است که این پست یک روز پس از تأیید Capcom که می بازی 2021 Resident Evil: Village با فعال کردن محافظت در برابر ضد دزدی - که ترکیبی از سیستم اختصاصی DRM اختصاصی Denuvo و Capcom است ، در رایانه عملکرد بهتری دارد. در حالی که Capcom در ابتدا به گزارش ما در مورد 12 ژوئیه ، که شامل تأیید سختی بین عملکرد بین نسخه های خرده فروشی و کرک شده RE: V در رایانه بود ، پاسخ نداد ، سرانجام یک بار تجزیه و تحلیل ویدیوی Digital Foundry در مورد این موضوع توسعه دهنده را فریب داد. به طور مستقیم پخش شد.

  نمایندگان Denuvo بلافاصله به درخواست Ars Technica برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

خبرهای دیگر از بازی کردن