خبر

 • تک بورد - Deck Steam همان کار را در حالت اتصال و دستی انجام می دهد

  Deck Steam همان کار را در حالت اتصال و دستی انجام می دهد
  14 روز و 4 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: در حالی که هنوز چند ماه تا انتشار آن باقی مانده است ، بسیاری از مردم Steam Deck را با Switch نینتندو مقایسه می کنند ، با توجه به اینکه هر دو دستگاه های بازی دستی هستند. اما ناحیه ای که نینتندو دارای مزیت است ، زمانی است که کنسول آن متصل است: عملکرد Switch در این حالت افزایش می یابد ، در حالی که Steam Deck برنده نمی شود.

  گرگ کومر از Valve برای PC Gamer توضیح داد که این شرکت در نظر دارد یک "حالت قدرت بیشتر" به Steam Deck اضافه کند که هنگام قرار گرفتن در آن فعال می شود. یک اسکله ، "... اما ما انتخاب نکرده ایم که آن را به یک هدف طراحی با اولویت بالا تبدیل کنیم " ، گفت. "ما احساس کردیم که در واقع بهتر است همه موارد بر اساس وضعیت اتصال یا وضعیت تلفن همراه تغییر نکند." کومر ادامه می دهد "

  . "و بنابراین از آنجا که ما بر روی آن تمرکز کرده بودیم ، و ما مانند آستانه ای انتخاب کردیم که دستگاه به خوبی کار کند ، و با نرخ فریم خوب با بازی های AAA در آن سناریو. ما واقعاً احساس نمی کردیم که باید رفتن را نیز هدف قرار دهیم پس از سناریوی بارانداز با وضوح بالاتر. ما می خواستیم طراحی ساده تری داشته باشیم و آن را در اولویت قرار دهیم. "

  اسکله به همراه Steam Deck همراه نخواهد شد- به صورت جداگانه در دسترس خواهد بود قیمت هنوز اعلام نشده-اما به نظر می رسد یک هاب USB Type-C مجهز به همان اندازه خوب کار می کند ، همانطور که Linus در زیر نشان می دهد.

  دارندگان Steam Deck قادر خواهند بود تنظیمات یا وضوح بازی را مانند آنها کاهش دهند. روی رایانه شخصی انجام دهید ، که باید عملکرد اتصال آن را بهبود بخشد و طبیعت باز آن نشان می دهد که کاربران در نهایت می توانند راه هایی برای کاهش عملکرد بیشتر از دستگاه دستی پیدا کنند.

  Valve اخیراً گفته است که تجربه ای که از سخت افزار قبلی خود کسب کرده است ابزارهای پیشرفته ، از جمله ماشینهای بخار بدنام ، در توسعه Steam Deck کمک کردند. ما همچنین می دانیم که رابط کاربری آن جایگزین حالت تصویر بزرگ Steam است.

خبرهای دیگر از بازی