techbord.com Deathloop و Ghostwire ایمن هستند ، اما Xbox تمام کارت های انحصاری آینده Bethesda را در اختیار دارد

برداشت ویرایشگر: مایکروسافت در انتظار خرید شرکت مادر بتسدا ZeniMax است که بسیاری در مورد سرنوشت عناوین مشهور اعلام شده قبلی که قرار است به پلی استیشن 5 بیایند ، تعجب می کنند. تعهد بتسدا به انحصار به موقع PS5 در Deathloop و Ghostwire: عناوین تعهد نشده توکیو به صورت "مورد به مورد" در نظر گرفته می شود. این احتمالاً به این معنی است که دارندگان پلی استیشن 5 فروشندگان کنسول بزرگی مانند نسخه آینده را مشا

امروز صبح مایکروسافت اعلام کرد که در شرف بستن معامله 7.5 میلیارد دلاری برای خرید ZeniMax است. این انتخاب برای غول فناوری Redmond بسیار عظیم است زیرا چندین حق بازی معروف از جمله Bethesda ، id Software و MachineGames را در پایدار Xbox خود قرار می دهد.

محتوای انحصاری و ضروری یکی است نکته ای که Xbox Series X به خصوص با تأخیر Halo Infinite کمبود کرده است. اکنون این شرکت با داشتن انحصار Xbox در عناوین بزرگ AAA مانند The Elder Scrolls ، Doom و سری Wolfenstein امکان طناب زدن در مشتریان را دارد. این حرکتی است که پیامدهای طولانی مدت دارد ، اما حتی در کوتاه مدت می تواند برای فروش کنسول های مایکروسافت کارساز باشد.

در مصاحبه روز دوشنبه با دینا باس ، بلومبرگ ، رئیس ایکس باکس ، فیل اسپنسر گفت که تا آنجا که به معاملات انحصاری مربوط می شود ، این شرکت "مورد به مورد" بررسی خواهد کرد. وی افزود که مایکروسافت در نظر دارد از تعهدات انحصاری زمان بندی شده بتسدا با سونی برای بازی های PlayStation 5 پیروی کند ، Ghostwire: Tokyo and Deathloop.

اسپنسر همچنین اشاره کرد که معامله ZeniMax به طور م contentثر محتوای بالقوه بازی خود را دو برابر کرده است. رئیس ایکس باکس گفت ، ما تعداد تولیدکنندگان محتوا را در Xbox دو برابر می کنیم. "/

این حرکت همچنین می تواند ضربه ای به پلی استیشن 5 در جنگ کنونی برای برتری کنسول باشد. به نظر می رسید سونی هفته گذشته هنگامی که با قیمت مایکروسافت برای کنسول نسل بعدی خود مطابقت داشت ، از یک مزیت برخوردار بود. این امر باعث ایجاد یک حمله رعد اسا پیش خرید شد که سیستم های آن در عرض چند ساعت به فروش می رسد.

با این حال ، شور و شوق تغذیه ای باعث شد که رقیب مایکروسافت از نداشتن کنسول کافی برای استفاده در بازار عذرخواهی کند و وعده های بیشتری در روزها و هفته های آینده این کمبودها همچنین باعث ترس از وجود کمبود PS5 شده است - ادعاهایی که سونی آن را رد کرده است ، اما به نظر می رسد تجزیه و تحلیل از اختصاص اولیه GameStop تایید کند.

این فقط نشان می دهد که اگر در حال حاضر هستید حصار در مورد کدام سیستم برای خرید ، هر چیزی ممکن است در عرض چند روز تغییر کند ، بنابراین شما ممکن است بخواهید کمی بیشتر نگه دارید. بعید است حرکت مایکروسافت بدون پاسخ بماند.

اعتبار تصویر: Joseph GTK

Deathloop و Ghostwire ایمن هستند ، اما Xbox تمام کارت های انحصاری آینده Bethesda را در اختیار دارد
gaming/deathloop-و-ghostwire-ایمن-هستند-اما-xbox-تمام-کارت-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.