techbord.com Deal Alert: ماوس های بازی Logitech و Razer امروز در معرض فروش قرار دارند

تعطیلات به طور کلی زمان خوبی برای ایجاد یک رایانه قدیمی است و سال 2020 هیچ تفاوتی ندارد (خوب ، اگر می توانید سخت افزار موجود را پیدا کنید ، یعنی). اگر موش شما در آخرین پای خود باشد ، شما به دنبال لوازم یدکی با کیفیت هستید یا فقط می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید ، آمازون و Best Buy قرار است ارائه دهند.

برای مدت زمان محدودی می توانید موس نوری Razer Viper را از هر خروجی فقط 39.99 دلار (قیمت عادی لیست 79.99 دلار) خاموش کنید. این نشانگر دارای هشت دکمه قابل برنامه ریزی ، یک سنسور نوری 16K DPI ، یک طرح دو رنگ و نور Chroma RGB است. از سه مورد موجود در این جمع بندی ، بالاترین کالیبره است.

https://techbord.com هشدار معامله: Logitech ماوس های بازی Razer و Razer امروز در معرض فروش قرار دارند

ماوس بازی بی سیم Razer Basilisk X HyperSpeed ​​نیز می تواند تنها 39.99 دلار از هر یک از خرده فروشان برای شما باشد. این جوندگان غیرمجاز همچنین از سنسور نوری 16K DPI با سرعت ردیابی حداکثر 450 IPS و شتاب حداکثر 40G استفاده می کند.

هنگام اتصال از طریق بلوتوث ، کاربران می توانند تا 450 ساعت بین شارژ انتظار داشته باشند. با اتصال بی سیم HyperSpeed ​​، این رقم به 285 ساعت کاهش می یابد. سوئیچ های مکانیکی بادوام آن تا 50 میلیون کلیک امتیاز دارند و با دو سال ضمانت پشتیبانی می شوند ، اگرچه در تجربه شخصی من ، اکثر موش ها در دنیای واقعی عمر طولانی تری دارند.

فکرش را بکنید ، من فکر نکنید که من تا به حال یک اشاره گر بر روی من فوت کرده است. Logitech G700 فعلی من بیش از 10 سال خدمات اختصاصی تحت کمربند خود دارد و هنوز هم قوی است.

https: / /techbord.com هشدار معامله: موشهای بازی Logitech و Razer امروز در معرض فروش قرار دارند

کسانی که بعد از یک موش فوق العاده جدی برای بازی نیستند ، ممکن است بخواهند Logitech G203 LightSync را بررسی کنند. این سنسور 8000 DPI ، نورپردازی RGB سفارشی و طرح شش دکمه کلاسیک دارد. فقط با 15 دلار ، کاملاً در رده ضربه قرار می گیرد و می تواند یک ماده غذایی عالی ، ماوس سفر یا پشتیبان برای دکل اصلی شما بسازد.

Deal Alert: ماوس های بازی Logitech و Razer امروز در معرض فروش قرار دارند
gaming/deal-alert-ماوس-های-بازی-logitech-و-razer-امروز-در-معرض.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.