خبر

 • تک بورد - Days Gone dev: اگر یک بازی را دوست دارید و دنباله آن را می خواهید ، آن را با قیمت کامل خریداری کنید

  Days Gone dev: اگر یک بازی را دوست دارید و دنباله آن را می خواهید ، آن را با قیمت کامل خریداری کنید
  4 روز و 11 ساعت قبل

  سیب زمینی داغ: آیا شما از آن دسته افرادی هستید که به ندرت ، هرگز بازی ای را با قیمت کامل خریداری می کنید ، ترجیح می دهید در عوض منتظر رویدادهای تخفیف یا ورود آن به یک سرویس اشتراک باشید؟ این روشی است که برای اکثر ما آشنا است ، اما یکی از توسعه دهندگان می گوید اگر واقعا عاشق یک بازی هستید و دنباله آن را می خواهید ، باید "آن را با قیمت کامل ****** بخرید."

  همانطور که توسط VGC گزارش شده ، مدیر خلاق و نویسنده Days Gone ، جان گاروین ، نظرات خود را درباره نمایش YouTube خالق God of War در یوتیوب بیان کرد. از او س askedال شد که آیا ورود بازی به سرویس PlayStation Plus سونی منجر به "افزایش تعامل معنی دار" برای ماجراجویی اکشن پس از آخرالزمانی شده است.

  "من انجام می دهم در مورد موضوعی که مخاطبان شما ممکن است مورد توجه قرار دهند ، نظر دهید و ممکن است برخی از آنها را خسته کند ، "گاروین پاسخ داد. "اگر یک بازی را دوست دارید ، آن را با قیمت تمام شده ****** بخرید. نمی توانم به شما بگویم که چند بار بازیکنانی را دیده اند که می گویند " بله ، من آن را به فروش رساندم ، آن را از طریق PS Plus ، هر آنچه '. "

  مشکل این دیدگاه ، این است که مردم چگونه می توانند بفهمند که بازی را بدون بازی دوست دارند؟ جاف این معمای معماری را به گاروین ارائه داد ، وی با این پاسخ گفت: "من فقط می گویم ، تو نمی خواهی ، اما اگر بازی دنباله ای دریافت نمی کند اگر در آن پشتیبانی نمی شود ، شکایت نمی کنی پرتاب. "

  " مثل این است که God of War در هنگام راه اندازی هر تعداد میلیون فروش داشته است و می دانید Days Gone انجام نداده است. [من] فقط صحبت می کنم برای من شخصاً به عنوان یک توسعه دهنده. من برای سونی کار نمی کنم ؛ نمی دانم چه تعداد است. "

  بلومبرگ در اوایل ماه جاری گزارش داد که توسعه دهنده سونی Bend برای Days زمین بازی کرده است 2 در سال 2019 رفته است اما به دلیل استقبال متفاوت و مدت زمان طولانی توسعه ، رد شد.

  گاروین همچنین در مورد دزدی دریایی و سایت های تورنت و تأثیر آنها بر توسعه دهندگان صحبت کرد.

  "من می توانم به شما بگویم که وقتی [فیلتر سایفون] Dark Mirror [در PSP] را انجام می دادیم ، ما در مورد Mirror Dark به ***** رسیدیم ، زیرا دزدی دریایی یک چیز بود و سونی واقعاً درگیر چه چیزهایی نبود وی گفت: "دزدی دریایی در حال فروش بود." "و ما به آنها تورنت نشان می دادیم ، یک سایت تورنت 200000 نسخه از Dark Mirror در حال بارگیری بود. اگر درست آن را بخاطر بسپارم ، ممکن است اعداد اشتباه باشد ، اما بدون در نظر گرفتن ، من در مورد آن عصبانی شدم. من مثل این بودم ،" این آیا پول از جیب من خارج شده است. ' "

  " بنابراین من فکر می کنم افزایش تعامل با بازی به اندازه مهم نیست ، آیا شما بازی را با قیمت کامل خریداری کردید؟ "گاروین خلاصه کرد. "از آنجا که اگر این کار را انجام داده اید ، بنابراین مستقیماً از توسعه دهندگان پشتیبانی می شود. "

  Days Gone بیشترین بازبینی ها را هنگام عرضه در PS4 در سال 2019 دریافت کرده است ، اگرچه امتیاز کاربر آن 8.3 است در Metacritic. این انحصار PlayStation خود را در 18 ماه مه هنگام ورود به کامپیوتر از دست می دهد ، و دارای ویژگی های خاص پلت فرم ، از جمله پشتیبانی از مانیتور فوق العاده گسترده 21: 9 ، نرخ فریم قفل نشده و انبوهی از Freaker است که اکنون می تواند تا 500 عدد داشته باشد.

خبرهای دیگر از بازی