خبر

 • تک بورد - Cyberpunk 2077 v1.05 لیستی از لباسشویی ها را برطرف می کند

  Cyberpunk 2077 v1.05 لیستی از لباسشویی ها را برطرف می کند
  چند ثانیه قبل

  چرا مهم است: از جمله پچ روز یک ، Cyberpunk 2077 از زمان راه اندازی تاکنون سه بروزرسانی داشته است. مورد آخر (v1.04) در درجه اول کاهش خطرات صرع است. نسخه 1.05 ، که جمعه شب به بازار عرضه شد ، بسیار مهمتر است و مشکلات زیادی را که بازیکنان با بازی داشته اند ، برطرف می کند.

  Cyberpunk 2077 به دلیل مشکلات عملکرد ، بخصوص در مورد نحوه عملکرد در PS4s و XB1 های نسل اول ، تا حد زیادی مورد انتقاد قرار گرفته است. در حالی که CD Projekt Red در یادداشت های وصله v1.05 مشخصات خاصی را ذکر نکرده است ، اما ذکر کرده است که "در چندین سیستم بهبود پایداری ، از جمله رفع خرابی" ایجاد کرده است. خرابی یک مشکل اساسی بوده است ، بنابراین این امر برای اکثر بازیکنان راحت خواهد بود.

  اکثر اصلاحات در به روزرسانی جدید مربوط به اشکالاتی است که در بسیاری از تلاش ها وجود دارد. در کل ، 30 مورد تعمیر برای ماموریت های خاص در بازی انجام شده است ، از عدم توانایی فرود یک هلیکوپتر در "عشق مانند آتش " تا عدم امکان ایجاد گفتگو در "اطلاعات "

  https://techbord.com Cyberpunk 2077 v1.05 لیست مشکلات مربوط به لباسشویی را برطرف می کند

  اختصاصی رایانه شخصی

  [AMD SMT] استفاده بهینه از هسته / رشته به طور پیش فرض برای پردازنده های 4 هسته ای و 6 هسته ای AMD Ryzen (tm). پردازنده های 8 هسته ای ، 12 هسته ای و 16 هسته ای بدون تغییر باقی می مانند و همانطور که در نظر گرفته شده رفتار می کنند. این تغییر با همکاری AMD و براساس آزمایشات هر دو طرف نشان داد که بهبود عملکرد فقط در پردازنده های دارای 6 هسته و کمتر اتفاق می افتد. با نحوه جمع آوری ورودی خام مشکلی برطرف شد. استفاده از مجموعه دستورالعمل های AVX را حذف کرد بنابراین تصادفاتی که در انتهای Prologue روی پردازنده هایی که از AVX پشتیبانی نمی کنند اتفاق می افتد. کنسول اشکال زدایی را حذف کرد تا از عملکردهایی که منجر به خرابی یا مسدود شدن جستجوها می شود جلوگیری کند. این بدان معنا نیست که ما نمی خواهیم از جامعه تعدیل کننده پشتیبانی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در این مورد با ما همراه باشید. بازتاب های ردیابی شده در مقایسه با محیط نباید دیگر خیلی روشن به نظر برسند. با خرابی Steam Overlay در خاموش شدن بازی مشکلی برطرف شد. فایل memory_pool_budgets.csv را حذف کرد. که به نسخه نهایی بازی متصل نبود و هیچ تاثیری روی آن نداشت (این یک پرونده باقیمانده بود که در هنگام توسعه برای تخمین میزان استفاده از حافظه استفاده شد. هیچ تاثیری در میزان اختصاص داده شدن حافظه نداشت). افزایش عملکرد ادراک شده پس از ویرایش پرونده ممکن است مربوط به راه اندازی مجدد بازی باشد.

  https://techbord.com Cyberpunk 2077 v1.05 لیست مشکلات مربوط به لباسشویی را برطرف می کند

  این به روزرسانی دارای تنظیمات خاص کنسول برای بهبود ظاهر گرافیکی تحت شرایط خاص بود. CDPR همچنین ظاهر چندین وسیله نقلیه را بهبود بخشیده و رفع اشکال مختلف دیگر را انجام داده است.

  دستگاه های پخش کننده رایانه نیز باید تعمیرات مورد استقبال را مشاهده کنند (لیست کامل بالا). از جمله موارد قابل توجه ، توسعه دهندگان بهره هسته و رشته پیش فرض را برای پردازنده های Ryzen 4 و 6 هسته ای بهینه کرده اند. آنها همچنین انعکاسات ردیابی شده را بسیار روشن نشان دادند ، زیرا بسیار درخشان بودند.

خبرهای دیگر از بازی