خبر

 • تک بورد - Cyberpunk 2077 patch 1.2 رفع اشکال و ردیابی اشعه در کارت های AMD را به همراه دارد

  Cyberpunk 2077 patch 1.2 رفع اشکال و ردیابی اشعه در کارت های AMD را به همراه دارد
  28 روز و 11 ساعت قبل

  CD Projekt Red مطمئناً به وعده خود برای حل Cyberpunk 2077 وفا می کند. پس از فشار دادن انتشار پچ 1.2 ، توسعه دهنده اعلام کرد که به روزرسانی مدت ها انتظار برای رایانه های شخصی ، کنسول ها و Stadia است. علاوه بر رفع یک لیست عظیم از اشکالات در همه سیستم عامل ها ، پچ جدید همچنین پشتیبانی از ردیابی اشعه را برای کارت های گرافیک AMD اضافه می کند.

  در ابتدا برنامه ریزی شده بود که در اوایل سال جاری منتشر شود ، پچ 1.2 Cyberpunk 2077 به دلیل هک CD CD Projekt Red به تعویق افتاد. تاریخ انتشار دقیق این پچ هنوز مشخص نیست ، اما سازنده از لیست گسترده تغییرات همراه با آن رونمایی کرده است. برخی از این تغییرات مربوط به مکانیک رانندگی است که بدون توجه به نرخ فریم بهینه و تنظیم می شود تا از ثبات بیشتری برخوردار باشد. علاوه بر این ، یک نوار لغزنده حساسیت فرمان به تنظیمات کنترل اضافه شده است.

  همچنین چندین مورد برطرف شده در مورد رفتار NPC که بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است وجود دارد. با جدیدترین پچ ، NPC ها گیر می کنند و کمتر از سایر NPC ها عبور می کنند. علاوه بر این ، کسانی که توسط یک اتومبیل برخورد می کنند باید بلافاصله پس از حادثه وحشت زده شوند ، و مسابقات دوستانه اکنون از پوشش مناسب استفاده می کنند.

  در ثبات و در بخش عملکرد ، بیان شده است که تغییرات ذکر شده بر روی همه سیستم عامل ها تأثیر می گذارد ، اما بازیکنان باید متوجه تفاوت "بزرگتر کنسول های نسل گذشته و ماشین آلات با کارایی پایین تر" شوند. وصله جدید بهینه سازی موتورهای درون بازی ، حافظه سیستم مدیریت و رابط کاربری ، منجر به خرابی کمتر ، بهبود ثبات و عملکرد بهتر می شود.

  در مورد اصلاحات گرافیکی ، صوتی و انیمیشن ، وصله جدید با اصلاحاتی در ارائه بافت در مکان های دوردست ، جزئیات مواد ارائه می شود ، منابع نوری داخلی و خارجی و تخریب شاخ و برگ.

  برای آن دسته از شما که با رایانه بازی می کنید (البته!) ، تبلیغات جالبی وجود دارد ditions اگر روی کارت گرافیک های AMD Radeon RX 6000 بازی می کنید ، پس از به روزرسانی بازی و نصب جدیدترین درایورها ، می توانید جلوه های ردیابی اشعه را فعال کنید. اتصالات صفحه کلید نیز بهبود می یابد ، و کلیدهای بیشتری برای بازپرداخت اضافه می شود و اکنون یک پوشه اختصاصی "mod" وجود دارد ، بدین معنی که شما باید هر مد را از پوشه "patch " به پوشه جدید منتقل کنید یا فقط نام آن را تغییر دهید.

  این لیست عمیقی از همه تغییرات ایجاد شده با پچ 1.2 Cyberpunk 2077 نیست. علاقه مندان به خواندن همه یادداشت های وصله ای می توانند نگاهی به تغییرات رسمی بیندازند.

خبرهای دیگر از بازی