خبر

 • تک بورد - Cyberpunk 2077 هفته آینده با

  Cyberpunk 2077 هفته آینده با "مشکلات عملکرد" ​​در PS4 به فروشگاه PlayStation بازگشت
  18 روز و 20 ساعت قبل

  TL؛ DR: با وجود همه مشکلاتی که Cyberpunk 2077 از زمان راه اندازی تاکنون داشته است ، بدترین دلیل این است که عملکرد آن در کنسول های نسل آخر است. عملکرد بازی در پلی استیشن 4 به حدی ضعیف است که از فروشگاه پلی استیشن بیرون کشیده شد. اکنون ، با گذشت بیش از شش ماه ، عنوان CD Projekt Red در حال بازگشت است ، البته با این اخطار که مشکلات عملکرد در PS4 همچنان باقی مانده است.

  در اواسط ماه دسامبر ، فقط یک هفته پس از راه اندازی ، Cyberpunk 2077 پس از واکنش شدید علیه نسخه PlayStation 4 از فروشگاه سونی "تا اطلاع ثانوی " بیرون کشیده شد دارای مشکلات عملکرد وحشتناک ، اشکالات شکستن بازی ، مشکلات گرافیکی و موارد دیگر بود.

  با وجود رفع بسیاری از اشکالات ، اصلاحیه ها و اصرار CD Projekt Red بر اینکه می خواهد Cyberpunk 2077 بازی ای باشد که می تواند RPG از فروشگاه سونی غایب است. اما روز گذشته IGN گزارش داد كه این بار دیگر لیست شده است ، هر چند فقط برای لیست خواسته ها و نه برای خرید. CD Projekt بعداً در اطلاعیه قانونی تأیید کرد که در تاریخ 21 ژوئن به فروشگاه برمی گردد.

  https://techbord .com Cyberpunk 2077 هفته آینده با

  عکس فروشگاه ذخیره شده به فروشگاه PlayStation بازمی گردد. دیروز ، با مجوز از IGN

  "هیئت مدیره CD Projekt SA با یک دفتر ثبت شده در ورشو بدینوسیله به طور علنی تصمیم Sony Interactive Entertainment را برای احیای مجدد در دسترس بودن نسخه دیجیتال Cyberpunk 2077 در فروشگاه PlayStation آشکار می کند این شرکت گفت ، از 21 ژوئن 2021 لازم الاجرا است.

  فقط به دلیل بازگشت Cyberpunk 2077 به فروشگاه ، این بدان معنا نیست که تمام مشکلات آن در PS4 برطرف شده است. سونی به کاربران هشدار می دهد که اگر نسخه PS4 را اجرا می کنند و PS4 Pro و PS5 تجربه بهتری را ارائه می دهند ، انتظار مشکلات عملکردی را داشته باشند.

  "کاربران همچنان مشکلات نسخه عملکرد PS4 را دارند در حالی که CD هستند. Projekt Red همچنان به بهبود ثبات در همه سیستم عامل ها ادامه می دهد. " "SIE توصیه می کند برای بهترین تجربه عنوان را روی PS4 Pro یا PS5 پخش کنید. "

  اوایل این ماه یک مونتاژ اشکال کمدی Cyberpunk 2077 ایجاد شده توسط CD Projekt Red قبل از شروع بازی به صورت آنلاین درز کرد ، نتیجه حمله باج افزار به این شرکت در اوایل سال جاری. در واقع بسیاری از کلیپ ها به نظر می رسد که مستقیماً از نسخه PS4 برداشته شده اند.

خبرهای دیگر از بازی