techbord.com Cyberpunk 2077 طی 10 روز بیش از 13 میلیون نسخه فروش کرد

حدود یک هفته و نیم می شود که آخرین RPG با بودجه کلان CD Projekt Red ، Cyberpunk 2077 ، وارد قفسه های فروشگاه شده است و اگرچه فروش بحث برانگیزی داشته است ، اما فروش آن هنوز هم فوق العاده زیاد است. گفته می شود RPG آینده نگرانه تاکنون 13 میلیون نسخه فروش عظیم داشته است.

با توجه به اینکه Red Dead Redemption 2 ، یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ ، در طی 12 روز پس از انتشار در Xbox One و PS4 ، حدود 17 میلیون نسخه از آن ارسال شده است ، این نمایش قدرتمندی از CDPR است.

البته اخطارهایی وجود دارد. همانطور که گفتیم ، Cyberpunk 2077 به طور چشمگیری پرتاب مشکل داشته است. اگرچه بازی در PS4 و Xbox One بدترین عملکرد را دارد ، اما بازیگران از همه راه ها - حتی کسانی که روی رایانه شخصی هستند - از مشکلات عملکردی ، اشکالات شکستنی ، اشکالات دیداری و موارد دیگر رنج می برند.

مشکلات به حدی شدید بوده که در اقدامی بی سابقه ، سونی تصمیم گرفت Cyberpunk 2077 را از فروش در فروشگاه پلی استیشن بیرون بکشد و در عین حال مبلغی را برای همه افرادی که تمایل دارند بازپرداخت کند.https://techbord.com/picsbody/2012/1637-1.jpg "alt = " https://techbord.com Cyberpunk 2077 طی 10 روز بیش از 13 میلیون نسخه فروخت ">

اولین 10 روز Cyberpunk 2077 فروش برخی از درخواستهای بازپرداخت را در بر می گیرد - افرادی که مستقیماً از طریق آدرس ایمیل "helpmerefund " آن به CDPR ایمیل می شوند - اما به نظر نمی رسد که بازپرداختهای درخواست شده از طریق سیستم عاملهای دیگر حساب شود.

با این حال ، این یک موفقیت است ، و به CD Projekt Red کمک می کند تا علی رغم سالها پیشرفت گسترده در این پروژه ، سود خود را بدست آورد.

ما امیدواریم که این شرکت با استفاده از این پول Cyberpunk 2077 را بهبود بخشد و اندازه خود را اصلاح کند هر نقصی - بازی مطمئناً شایسته آن است. در هسته آن ، این یک تجربه سرگرم کننده و غوطه وری است. اما احتمالاً برای رسیدن به پتانسیل کامل خود به چند ماه دیگر زمان نیاز دارد.

Cyberpunk 2077 طی 10 روز بیش از 13 میلیون نسخه فروش کرد
gaming/cyberpunk-2077-طی-10-روز-بیش-از-13-میلیون-نسخه-فروش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.