خبر

 • تک بورد - Cyberpunk 2077 طی 10 روز بیش از 13 میلیون نسخه فروش کرد

  Cyberpunk 2077 طی 10 روز بیش از 13 میلیون نسخه فروش کرد
  24 روز و 6 ساعت قبل

  حدود یک هفته و نیم می شود که آخرین RPG با بودجه کلان CD Projekt Red ، Cyberpunk 2077 ، وارد قفسه های فروشگاه شده است و اگرچه فروش بحث برانگیزی داشته است ، اما فروش آن هنوز هم فوق العاده زیاد است. گفته می شود RPG آینده نگرانه تاکنون 13 میلیون نسخه فروش عظیم داشته است.

  با توجه به اینکه Red Dead Redemption 2 ، یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ ، در طی 12 روز پس از انتشار در Xbox One و PS4 ، حدود 17 میلیون نسخه از آن ارسال شده است ، این نمایش قدرتمندی از CDPR است.

  البته اخطارهایی وجود دارد. همانطور که گفتیم ، Cyberpunk 2077 به طور چشمگیری پرتاب مشکل داشته است. اگرچه بازی در PS4 و Xbox One بدترین عملکرد را دارد ، اما بازیگران از همه راه ها - حتی کسانی که روی رایانه شخصی هستند - از مشکلات عملکردی ، اشکالات شکستنی ، اشکالات دیداری و موارد دیگر رنج می برند.

  مشکلات به حدی شدید بوده که در اقدامی بی سابقه ، سونی تصمیم گرفت Cyberpunk 2077 را از فروش در فروشگاه پلی استیشن بیرون بکشد و در عین حال مبلغی را برای همه افرادی که تمایل دارند بازپرداخت کند.https://techbord.com/picsbody/2012/1637-1.jpg "alt = " https://techbord.com Cyberpunk 2077 طی 10 روز بیش از 13 میلیون نسخه فروخت ">

  اولین 10 روز Cyberpunk 2077 فروش برخی از درخواستهای بازپرداخت را در بر می گیرد - افرادی که مستقیماً از طریق آدرس ایمیل "helpmerefund " آن به CDPR ایمیل می شوند - اما به نظر نمی رسد که بازپرداختهای درخواست شده از طریق سیستم عاملهای دیگر حساب شود.

  با این حال ، این یک موفقیت است ، و به CD Projekt Red کمک می کند تا علی رغم سالها پیشرفت گسترده در این پروژه ، سود خود را بدست آورد.

  ما امیدواریم که این شرکت با استفاده از این پول Cyberpunk 2077 را بهبود بخشد و اندازه خود را اصلاح کند هر نقصی - بازی مطمئناً شایسته آن است. در هسته آن ، این یک تجربه سرگرم کننده و غوطه وری است. اما احتمالاً برای رسیدن به پتانسیل کامل خود به چند ماه دیگر زمان نیاز دارد.

خبرهای دیگر از بازی