خبر

 • تک بورد - Cyberpunk 2077 توسعه دهنده عدم تعقیب و گریز پلیسی خود را توضیح می دهد

  Cyberpunk 2077 توسعه دهنده عدم تعقیب و گریز پلیسی خود را توضیح می دهد


  1 ماه قبل

  در حالی که Cyberpunk 2077 با مشکلات فنی فراوان عرضه شد، یکی از مشکلاتی که بازیکنان با گیم پلی بازی دارند، عدم تعقیب و گریز پلیس به سبک Grand Theft Auto V است. طراح جستجوی بازی به این انتقادات پاسخ داده و خاطرنشان کرده است که همه بازی‌های جهان باز دارای چنین برخوردهایی نیستند و برای Cyberpunk برنامه‌ریزی شده بودند، اما توسعه‌دهندگان نتوانستند آن‌ها را به موقع برای انتشار آن کار کنند، بنابراین حذف ش

  در جریان زنده اخیر، از پاول ساسکو پرسیده شد که چرا یک بازی با چنین تمرکزی روی وسایل نقلیه و رانندگی شامل دنباله‌های تعقیب و گریز ماشین یا پلیس نمی‌شود—افسران اجرای قانون به سادگی در نزدیکی بازیکن پخش می‌شوند، که می تواند بسیار آزار دهنده باشد شخصی که این سوال را می پرسد خاطرنشان می کند که این ویژگی "در هر بازی جهان باز دیگری" وجود دارد، چیزی که به نظر می رسید ساسکو را ناراحت می کند.

  "اول از همه، نه همه بازی های جهان باز، درست است؟ چون فکر نمی‌کنم سونیک، بازی تعقیب و گریز، آن را داشته باشد، یا بازی جهان باز Elden Ring آن را داشته باشد، او پاسخ داد.

  در حالی که به نظر می‌رسد که ساسکو فقط شوخی می‌کرد، بعضی‌ها نظر او را کاملاً بداخلاق می‌دانستند. یکی از Redditor نوشت: "من به نظر کسی که عمداً نکته سوال را نادیده می گیرد و به دنبال روشی است که فرمول بندی شده است، علاقه ندارم."

  ساسکو اضافه می کند که CD Projekt Red قصد داشته است شامل تعقیب و گریز پلیس در Cyberpunk 2077 می شود، اما محدودیت های فنی مختلف باعث شد که قبل از اتمام توسعه، آنها حذف شوند. این محدودیت‌ها ممکن است مربوط به کنسول‌های نسل آخر باشد، که کمبود قدرت آن‌ها به دلیل برخی از مشکلات فنی و عملکردی متعدد بازی در زمان عرضه مورد سرزنش قرار گرفته است.

  "اینطور نیست که ما این کار را انجام دادیم او گفت: "به این دلیل که ما نمی‌خواستیم موفق نشویم، می‌دانی، دلایلی وجود دارد که اساساً ما را از انجام این کار باز می‌دارد."

  Cyberpunk 2077 در این ماه که یک سال از انتشار بدنام آن می گذرد، بسیار در اخبار بوده است. CD Projekt اخیراً شکایتی را که علیه این بازی مطرح شده بود به مبلغ 1.85 میلیون دلار حل و فصل کرده است، در حالی که کیانو ریوز می گوید که او هرگز آن را بازی نکرده است، علیرغم اینکه توسعه دهندگان خلاف این را ادعا می کنند.


  تگ ها:

  cyberpunk , 2077 , توسعه , دهنده , تعقیب , گریز , پلیسی , توضیح


  v 12
خبرهای دیگر از بازی