Cyberpunk 2077 به سرعت به پرفروش ترین بازی فروشگاه پلی استیشن تبدیل شده است

WTF ؟! Cyberpunk 2077 اخیراً با هشدار CD Projekt Red در مورد "مشکلات عملکرد" ​​بازی در PS4 پایه به فروشگاه PlayStation بازگشت. این اعلامیه ، همراه با مشکلاتی که RPG در کنسول ها داشته است ، نشان می دهد که ممکن است اکنون که برگشته است فروش چندانی خوبی نداشته باشد. اما نه: Cyberpunk 2077 پرفروش ترین بازی فروشگاه در ماه ژوئن بود.

ماه گذشته ، Cyberpunk 2077 شش ماه پس از کشیدن سونی توسط فروشگاه سونی "تا اطلاع ثانوی" به فروشگاه پلی استیشن بازگشت پس از واکنش گسترده علیه نسخه PlayStation 4 که دارای مشکلات عملکرد وحشتناک بود ، بازی- شکستن اشکالات ، مشکلات گرافیکی و موارد دیگر. با معرفی مجدد ، اخطار سازنده آن ارائه شد مبنی بر اینکه بازیکنان می توانند Cyberpunk 2077 را در "PS4 Pro و PS5" بازی کنند ، اما هر کسی که دارای پایه PS4 است باید با توجه به قدرت محدود دستگاه از آن اجتناب کند.

در حالی که ما همچنان به بهبود ثبات در همه سیستم عامل ها ادامه می دهیم ، کاربران ممکن است برخی از مشکلات عملکرد را با نسخه PS4 تجربه کنند. نسخه های PS4 Pro و PS5 بازی بهترین تجربه را در پلی استیشن ارائه خواهند کرد.

- Cyberpunk 2077 (CyberpunkGame) 21 ژوئن 2021

تا حدودی جای تعجب است که به نظر می رسد هیچکدام از این موارد باعث دلزدگی دارندگان PlayStation نشده است. آخرین وبلاگ PlayStation نشان می دهد که Cyberpunk 2077 در ماه ژوئن پرفروش ترین بازی فروشگاه در ایالات متحده / کانادا و اروپا بود ، علی رغم رسیدن به نیمه ماه ، غلبه بر NBA 2K21 و Call of Duty: Black Ops Cold جنگ.

https://techbord.com Cyberpunk 2077 به سرعت به پرفروش ترین بازی فروشگاه پلی استیشن تبدیل شده است

پرفروش ترین بازی های PS4 در ماه گذشته در فروشگاه پلی استیشن

Cyberpunk 2077 با مشکلات زیادی در ماه دسامبر منتشر شد که بیشتر آنها آخرین بازی ها بودند نسخه های کنسول -gen. از آن زمان چندین مورد به روزرسانی و رفع مشکل انجام شده است که منجر به این شد که مدیرعامل CD Projekt Red آدام کیچیسکی اعلام کند که "ما قبلاً به [سطح ثبات] خوبی رسیده ایم. ما همچنین روی کارایی کلی کار کرده ایم ، که بسیار خوشحال نیز هستیم. البته ، ما اشکالات و اشکالات را نیز برطرف کردیم و این کار را ادامه خواهیم داد. ""

نقشه راه در اوایل سال جاری تایید کرد که DLC رایگان Cyberpunk 2077 همچنان در سال 2021 در دسترس است ، همانطور که به روزرسانی رایگان کنسول نسل بعدی. با توجه به اینکه این بازی به سرعت به عنوان پرفروش ترین ویترین فروشگاه سونی تبدیل شد ، آیا بازگشت دوباره No Man \ 'Sky به تعداد بازیکنان در تعداد بازیکنان می تواند در کارتها باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.