techbord.com Cyberpunk 2077 برای سومین بار به 10 دسامبر موکول شد

چه اتفاقی افتاده؟ غیرقابل شنیدن است که انتشار AAA دو بار به تأخیر بیفتد ، به ویژه در سال ویران شده Covid-19 ، 2020 ، اما سه تاخیر؟ این برای عناوین مورد انتظار بسیار نادر است. خوب یا بد ، سایبرپانک 2077 به تازگی به این حد رسیده است: تاریخ راه اندازی علمی تخیلی RPG برای سومین بار توسط 21 روز به 10 دسامبر موکول شده است.

CD Projekt Red امروز این خبر را در توییتر اعلام کرد و واکنش طرفداران متفاوت است. پاسخ به دو تاخیر اول بسیار مثبت بود ، اما این بار به نظر می رسد ناامیدی احساس غالب در بین بازیکنان احتمالی باشد.

صرف نظر از این ، استودیو دلیل موجهی برای این تصمیم دارد: این تلاش برای بهینه سازی و آزمایش RPG کاملاً گسترده در 9 سیستم عامل مختلف است ، و انتشار 19 نوامبر به راحتی به تیم اجازه نمی داد تا نفس راحتی بکشد.

در CD Projekt Red کلمات خود ما:

بزرگترین چالش در حال حاضر ما ارسال بازی به طور همزمان بر روی نسل فعلی ، نسل بعدی و رایانه شخصی است ، که ما را ملزم به تهیه و آزمایش 9 نسخه از آن (Xbox One / X ، سازگاری در Xbox Series S / X ، PS4 / Pro ، سازگاری در PS5 ، PC ، Stadia) هنگام کار در خانه. از آنجا که Cyberpunk 2077 تقریباً به عنوان یک عنوان نسل بعدی در جایی از مسیر پیشرفت کرده است ، باید اطمینان حاصل کنیم که همه کارها به خوبی کار می کنند و هر نسخه به راحتی اجرا می شود. دلیل تحسین برانگیز برای به تأخیر انداختن یک بازی ، به خصوص هنگام انجام این کار بدون شک عواقبی - هر چند ناچیز - برای اعتبار استودیو (خصوصاً در بین سرمایه گذاران) به همراه خواهد داشت.

ما اخبار مهمی داریم که باید با شما در میان بگذاریم pic.twitter.com/qZUaD6IwmM

- Cyberpunk 2077 (CyberpunkGame) 27 اکتبر 2020

CD Projekt Red ادعا می کند که یک بازی "طلایی می شود" ، همانطور که Cyberpunk در ماه اکتبر انجام داد ، این کار را نمی کند لزوماً به معنی کاملاً آماده انتشار است. طبق استودیو ، این فقط به این معنی است که یک بازی کاملاً محتوایی است و می توان آن را از ابتدا تا انتها انجام داد.

ما آرزو می کنیم بهترین ها را برای همه افراد در CD Projekt Red داشته باشیم ، و امیدواریم آنها می توانند روحیه خود را بالا بکشند - و بحران خود را پایین نگه دارند - در آخرین بخش توسعه بین اکنون و 10 دسامبر.

Cyberpunk 2077 برای سومین بار به 10 دسامبر موکول شد
gaming/cyberpunk-2077-برای-سومین-بار-به-10-دسامبر-موکول.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
techbord.com شایعات: سامسونگ امسال یک لپ تاپ مجهز به اگزینوس با گرافیک Radeon روانه بازار می کند
techbord.com جوبی اولین فیلم در پرواز از هواپیمای الکتریکی VTOL خود را نشان می دهد
techbord.com ورایزون از هر شرکت مخابراتی دیگری که در آخرین حراج طیف FCC 5G ترکیب شده بود ، پیشی گرفت
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.