خبر

 • تک بورد - Cyberpunk 2077 از زمان راه اندازی 79٪ بازیکنان Steam خود را از دست داده است

  Cyberpunk 2077 از زمان راه اندازی 79٪ بازیکنان Steam خود را از دست داده است
  چند ثانیه قبل

  آیا هنوز در Cyberpunk 2077 در Steam بازی می کنید؟ اگر پاسخ منفی است ، بنابراین شما یکی از 79 درصد بازیکنانی هستید که تقریباً از یک ماه پیش بازی را رها کرده اند. کاهش سه برابر سریعتر از عنوان قبلی CD Projekt Red ، The Witcher 3: Wild Hunt است.

  پس از سالها هیاهو و سه تاخیر ، دیدن تساوی Cyberpunk 2077 با بیش از یک میلیون بازیکن همزمان Steam در روز راه اندازی ، شکست دادن رکورد قبلی Fallout 4 برای تجربه یک بازیکن ، خیلی عجیب نبود.

  اما RPG نتوانسته است این ارقام چشمگیر را حفظ کند. GitHyp گزارش می دهد که تعداد بازیکنان به سرعت کاهش یافته و در آخر هفته به کمترین میزان 225،000 رسیده است.

  https://techbord .com Cyberpunk 2077 از زمان راه اندازی 79٪ از بازیکنان Steam خود را از دست داده است

  این سایت همچنین خاطر نشان می کند که اکثر بازی های تک نفره در ماه پس از راه اندازی تقریباً به همان تعداد بازیکن از دست می دهند ، اما عناوین جهان باز از این قاعده مستثنی هستند. به عنوان مثال Witcher 3 ، چهار هفته پس از ورود به سال 2015 ، نیمی از بازیکنان خود را نگه داشت و از دست دادن 79 درصد از بازیکنان سه ماه طول کشید.

  در پایان سال 2019 ، سری Netflix دوباره احیا شد. در محبوبیت The Witcher 3 ، تعداد بیشتری از بازیکنان را نسبت به زمان راه اندازی به ارمغان می آورد. با گذشت بیش از یک سال ، و هنوز 79 درصد بازیکنان جدید خود را از دست نداده است. Stadia.

  چیزی که می تواند باعث افزایش تعداد پخش کننده های Steam در Cyberpunk 2077 شود ، DLC رایگان است که در آینده ارائه می شود. قرار است در "اوایل سال 2021" فرود بیاید ، اما با توجه به سایر مشکلات بازی CD Projekt Red که باید با آن کنار بیاید ، این ممکن است یک بازه زمانی خوش بینانه باشد.

خبرهای دیگر از بازی