techbord.com Cyberpunk 2077 آماده بود تا روی رایانه های شخصی و نسل بعدی عرضه شود ، اما کنسول های نسل فعلی با تاخیر در عرضه عرضه می شوند

پیگیری: Cyberpunk 2077 چند روز پیش سومین تاخیر خود را دریافت کرد و تاریخ شروع آن را به 10 دسامبر منتقل کرد. CDPR گفت این تاخیر به دلیل مشکلات در راه اندازی بازی در 9 سیستم عامل مختلف ، از جمله PC ، Xbox One / PS4 است ، و همتایان نسل بعدی آنها. امروز ، اما ، طی یک تماس سرمایه گذاران ، CDPR نشان داد که واقعاً فقط یک مجموعه از سیستم عامل ها است که باعث بروز مشکلات می شود: کنسول های نسل فعلی.

بازی بازان رایانه ای ناراضی مدتهاست معتقدند که سخت افزار کنسول قدیمی صنعت بازی را بازدارنده است ، اما حقیقت همیشه بسیار پیچیده تر بوده است. به هر حال ، بدون مخاطبان گسترده ای که کنسول ها در طول سالها جمع کرده اند ، توسعه دهندگان اصلاً زحمت ساختن بازیهای گسترده AAA را نخواهند داشت - سود کافی وجود نخواهد داشت.

با این اوصاف ، به نظر می رسد توسعه نهایی مشکل دار Cyberpunk 2077 نمونه ای نادر از وضعیتی است که سخنان ضد کنسول در هر صورت تا حدی دقیقاً دقیق است.

طبق CD Projekt (CDPR) مدیر عامل شرکت مادر) Adam Kiciński ، بازی در 19 نوامبر برای کنسول های رایانه های شخصی و نسل بعدی خوب بود. با این حال ، بهینه سازی آن برای سیستم عاملهای فعلی بسیار دشوارتر از آنچه تیم پیش بینی کرده است اثبات شده است.

بخش زیر از بیانیه افتتاحیه Kiciński در هنگام تماس وضعیت را به خوبی خلاصه می کند:

این بازی برای رایانه های شخصی آماده است و در کنسول های نسل بعدی بسیار عالی اجرا می شود و می تواند در تاریخ برنامه ریزی شده از آن سیستم عامل ها ارسال شود. با این حال ، حتی اگر این بازی توسط سونی و مایکروسافت بر روی جنسیت فعلی مجاز شده باشد ، برخی از مراحل نهایی بهینه سازی برای چنین بازی عظیم و پیچیده ای به کمی بیشتر وقت نیاز دارد.

پاسخگویی به تماس گیرنده " س questionال ، کیچیسکی در ادامه ادعا می کند که انتشار بازی در همه سیستم عامل ها در روز نوزدهم "امکان پذیر است" ، اما سه هفته اضافی توسعه به توسعه دهندگان Cyberpunk 2077 اجازه می دهد تا "چیزهای بیشتری را آماده کنند" رضایت آنها.

ما کاملاً نمی دانیم روند بهینه سازی CDPR برای دارندگان Xbox One و PS4 چیست. آیا محتوا قطع می شود؟ آیا گرافیک به طور قابل توجهی کاهش می یابد؟ آیا صفحه نمایش بارگذاری مجدداً معرفی می شود؟

در این مرحله ، به سادگی نمی توان گفت. با این حال ، هیچ یک از ما مجبور نیستیم مدت طولانی منتظر بمانیم تا بفهمیم. هنوز چند هفته کوتاه به Cyberpunk 2077 نمانده است و احتمالاً بررسی های مربوط به تمام نسخه های بازی یک هفته (یا همین حدود) قبل از انتشار افزایش خواهد یافت.

Cyberpunk 2077 آماده بود تا روی رایانه های شخصی و نسل بعدی عرضه شود ، اما کنسول های نسل فعلی با تاخیر در عرضه عرضه می شوند
gaming/cyberpunk-2077-آماده-بود-تا-روی-رایانه-های-شخصی-و-نسل-بعدی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
techbord.com
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.