خبر

 • تک بورد - Cult of the Lamb عملی: Animal Crossing با هنرهای تاریک روبرو می شود

  Cult of the Lamb عملی: Animal Crossing با هنرهای تاریک روبرو می شود


  7 روز و 13 ساعت قبل

  Devolver ماجراجویی نیمه سیم-نیمه-ماجراجویی Actraiser را به شکلی خنده دار و تاریک احیا می کند.
  وقتی برای اولین بار بازی Cult of the Lamb را بازی کردم و در 11 آگوست بر روی رایانه شخصی و تمامی خانواده های کنسول های بزرگ عرضه شد، تصور می کردم که لحن شیطانی آن به عنوان یک شوخی داخلی برای شما به ارمغان می آورد. تیم توسعه آن شاید سازندگان Massive Monster دور هم نشسته‌اند و به مدیریت سیم‌کارت‌هایی مانن

  سپس آنها پیش رفتند و یک بازی سیم کارتی ساختند که در آن بازیکنان دقیقاً این کار را انجام می دهند. پس از 90 دقیقه گذراندن نسخه نمایشی گسترده بازی که توسط ناشران آن در Devolver Digital ارائه شده است، من تمایل دارم که فکر کنم انتخاب‌های آن در مورد لحن، جهت هنری و گیم‌پلی sim-meets-satan گزینه مناسبی بود. (در حال حاضر یک نسخه نمایشی عمومی رایگان نیز وجود دارد که در ویندوز و MacOS موجود است، اما بسیار کوتاهتر از آنچه من نمونه‌برداری کرده‌ام است.)

  The One Who Waits

  به نظر می‌رسد یک نهاد قابل اعتماد. بیایید برای روح خود معامله کنیم.Enlarge / Seems like a trustworthy entity. بیایید برای روح خود قراردادی ببندیم. Devolver

  Cult of the Lamb با قهرمان بازی، یک بره کارتونی شبیه دیزنی، آغاز می شود که به عنوان نوعی قربانی مذهبی به ذبح خود هدایت می شود. اما مرگ در این بازی تنها آغاز است. در زندگی پس از مرگ، با یک جانور زیرزمینی اسرارآمیز که در زنجیر پیچیده شده است، ملاقات می کنید که به سادگی The One Who Waits نام دارد. به شما این امکان داده می شود که از قبر خود برخیزید، فرقه ای پر از پیروان مؤمن را پرورش دهید، تسلط خود را بر هنرهای شیطانی گسترش دهید و مجموعه ای از رقبای هیولا را شکست دهید. شما می توانید به این تماس در یکی از دو پاسخ پاسخ دهید: "بله" و "کاملا."

  نگاهی به فرقه توسعه نیافته من. توجه کنید که دو نفر از شخصیت ها اجتماعی شده اند و با هم دوست شده اند. این می تواند تغییر کند. ویژگی های آنها به گونه ای مفید است، اما اگر یکی از آنها بر اثر بیماری گوارشی بمیرد (که ممکن است اتفاق بیفتد) ممکن است غمگین شوند.Enlarge / A peek at my underdeveloped cult. توجه کنید که دو نفر از شخصیت ها با هم معاشرت کرده و با هم دوست شده اند. این می‌تواند ویژگی‌های آن‌ها را به روش‌های مفید تغییر دهد، اما اگر یکی از آنها بر اثر بیماری گوارشی بمیرد (که ممکن است اتفاق بیفتد) ممکن است غمگین شوند. اسیرکنندگان قبلی، یک راهنمای با تمایلات شیطانی مشابه به شما می آموزد که چگونه موجودات جنگلی را پیدا کنید، آزاد کنید، و آنها را تبدیل کنید. حلقه رسمی بازی با محول کردن وظایف اساسی به تنها فالوور خود در دشت وسیعی که فرقه شما آن را خانه می خواند آغاز می شود: جمع آوری منابع، ساختن سازه ها، نگهداری از مزارع و غیره. هنگامی که فالوور شما اشغال شد، وارد دروازه‌ای شوید که شما را به یک سری از اتاق‌های جنگی که به‌طور تصادفی ایجاد شده‌اند، می‌برد، جایی که در فهرست کشتار خود پیشرفت می‌کنید، منابع کمیاب‌تر را جمع‌آوری می‌کنید، و حیواناتی را که به راحتی تحت تأثیر قرار گرفته‌اند را پیدا کرده و برای پیوستن به فرقه خود، سرباز خواهید زد.

  تبلیغات تخصیص وظایف، دادن هدایا: همه در یک روز کار به عنوان یک مؤسس فرقه.Enlarge / Assigning tasks, gift gifts: all in a day's work به عنوان یک موسس فرقه. حفظ ایمان و وفاداری فرقه های خود؛ اولی را می توان از هر فرقه مانند یک نوع اکتوپلاسم مورد بهره برداری و تخلیه قرار داد، در حالی که دومی بیشتر به عنوان یک متر "نقطه تجربه" دائمی باقی می ماند. زمان بین نبردهای شکار شیاطین را می توان صرف انجام خدمات تخلیه ایمان، گذراندن وقت فردی با فرقه گران برای شادتر کردن آنها، یا یادگیری و حل چالش های جانبی که آنها در مورد آنها می پرسند.


  تگ ها:

  cult , lamb , عملی , animal , crossing , تاریک , روبرو


  v 6
خبرهای دیگر از بازی