خبر

 • تک بورد - Crysis Remastered Trilogy این پاییز به رایانه های شخصی و کنسول ها می آید

  Crysis Remastered Trilogy این پاییز به رایانه های شخصی و کنسول ها می آید
  14 روز و 20 ساعت قبل

  چیزی که می توان منتظر آن بود: Crytek و Saber Interactive پس از بازسازی مجدد Crysis 2007 ، تصمیم گرفته اند که همان رفتار را برای دو بازی دیگر در این سه گانه داشته باشند. ما به خصوص در مورد Crysis 2 Remastered بسیار هیجان زده هستیم ، زیرا نسخه اصلی منتشر شده در سال 2011 به نظر می رسد یک افت رتبه بصری است.

  وقتی Crytek نشان داد که نسخه بازسازی شده Crysis اصلی سال گذشته در همه سیستم عامل ها از جمله نینتندو سوییچ فرومایه روبرو خواهد شد ، مردم نسبت به شکل ظاهری و عملکرد آن به همان اندازه مشتاق و بدبین بودند.

  بزرگترین پیشرفت اضافه شدن نرم افزار ردیابی اشعه برای کارتهای گرافیک غیر RTX و کنسولهای نسل گذشته بود. البته ، توسعه دهندگان خیلی سریع به این نکته اشاره کردند که اجرای بازی با اشعه ردیابی با سرعت 4K به سختی 30 فریم در ثانیه را روی بی سیم ترین کارت گرافیک ها خالص می کند ، اما منظور آنها این بود که حتی بدون ردیابی اشعه ، محدودیت های فنی وجود داشت که Crysis Remastered را به عملکرد پردازنده تک رشته ای بسیار حساس می کند.

  باید بخوانید: آیا می توان Crysis را اجرا کرد؟ تحلیلی در مورد اینکه چرا هنوز درباره یک بازی 13 ساله صحبت می شود

  Crytek و Saber Interactive سعی کرده اند در چندین وصله به این مسئله و موضوعات مختلف بپردازند و تاکنون بسیاری از مزاحمت های کوچکتر رفع شده است .

  امروز ، Crytek اعلام کرد که در کار بازسازی Crysis 2 و Crysis 3 کار سختی است که هر دو در پاییز امسال روی رایانه ها و کنسول ها ظاهر می شوند. نسخه در واقع شامل کل سه گانه Crysis Remastered خواهد بود ، اما اگر اولین عنوان را قبلاً خریداری کرده باشید همچنین می توانید این دو عنوان را جداگانه خریداری کنید.

  برای کنسول ها ، یک پایه وجود دارد نسخه PS4 / PS4 Pro / Xbox One / Xbox One X که با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا می شود ، در حالی که کنسول های جدید بازی را با سرعت فریم بالاتر با سطح جزئیات نزدیک به نمودار "Can it run Crysis" اجرا می کنند تنظیم بر روی رایانه شخصی.

  با دیدن Crysis Remastered که به عنوان فروشگاه Epic Store و زمان انحصاری آن در سال گذشته آغاز شد ، این امر می تواند در مورد دو بازی آینده نیز صدق کند. در هر صورت ، سرانجام می توانیم سه گانه کامل بهینه سازی شده برای سخت افزار مدرن را بازی کنیم - منهای دیدگاه مایکل "سایکو " سایکس از Crysis Warhead.

خبرهای دیگر از بازی