techbord.com Crysis Remastered ردیابی اشعه را به کنسول های نسل جاری ، GPU های غیر RTX می آورد

بسیار پیش بینی شده: Crysis Remastered اولین بازی (و احتمالاً تنها) خواهد بود که روی کنسول های فعلی با قابلیت ردیابی اشعه اجرا می شود. Crytek از تکنیک های جدید نرم افزاری برای پیاده سازی شکل ابتدایی اما کاملاً زیبائی ردیابی اشعه استفاده کرده است که نیازی به شتاب سخت افزاری ندارد و بنابراین بر روی کنسول ها و GPU های غیر RTX به خوبی اجرا می شود.

به نظر می رسد Crysis Remastered ردپای سلف خود را دنبال می کند: نسخه اصلی و نسخه بازسازی شده تصاویر جدید و چشمگیری را ارائه داده اند و در صورت اتمام حداکثر اجرا هر دو بسیار دشوار است. فعال کردن ردیابی اشعه در Crysis Remastered باعث می شود Xbox One X با سرعت 1080p به سرعت 30 فریم در ثانیه و با سرعت کمی کمتر از 1080 پیکسل پلی استیشن 4 به سرعت 30 فریم در ثانیه برسد. ردیابی ری در Xbox One یا PlayStation 4 به طور کلی اجرا نمی شود.

Crytek نسخه Crysis Remastered را با قابلیت ردیابی اشعه در GPU ها بدون شتاب سخت افزاری فعال نکرده است ، اما چیزی مانند سری 10 انویدیا یا انتظار می رود 5000 سری AMD بازی را با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا کند. پردازنده های گرافیکی با شتاب سخت افزاری مانند سری RTX انویدیا و سری 6000 آینده AMD باید بازی را حتی بهتر اجرا کنند.

https: / /techbord.com Crysis Remastered ردیابی اشعه را به کنسولهای فعلی ، GPU های غیر RTX منتقل می کند

مقایسه این تصویر از نسخه PC با ویدئوی بالا.

Digital Foundry به استودیوی Crytek در فرانکفورت ، آلمان سفر کرد و راهنمای نرم افزار ردیابی اشعه را گرفت. آنها آموختند که پیاده سازی مبتنی بر نرم افزار Crytek کاملاً از پیاده سازی سخت افزار کنونی متمایز است. CryEngine برای اعمال جلوه های ردیابی اشعه ، فقط پنج شی objects را در شعاع کوچک اطراف شخصیت انتخاب می کند. فقط اشیا non غیر متغیر در نظر گرفته می شوند ، بنابراین هیچ اسلحه یا حرفی وجود ندارد. و اشیا only فقط با اشعه 540p ردیابی می شوند (هیچ یک از این محدودیت ها برای نسخه سخت افزاری ردیابی شده بازی وجود ندارد).

همچنین بخوانید: Can It Run Crysis؟ تحلیلی درباره اینکه چرا هنوز درباره یک بازی 13 ساله صحبت می شود

با وجود این ، بازی عالی به نظر می رسد. اجسام بدون ردیابی اشعه دارای بازتاب استاندارد هستند که هنوز هم بسیار خوب به نظر می رسند. آنچه اتفاق می افتد این است که وقتی یک سطح براق بزرگ را می بینید - مانند یک گودال یا یک روکش بازتابنده - و برای دیدن یک ظاهر خوب وارد آن می شوید ، بازتاب به خوبی از طریق اشعه انجام می شود. وقتی در حال تیراندازی در وسایل هستید ، ردیابی اشعه کمتر است ، اما هرگز متوجه آن نخواهید شد.

Crysis Remastered جمعه منتشر می شود.

Crysis Remastered ردیابی اشعه را به کنسول های نسل جاری ، GPU های غیر RTX می آورد
gaming/crysis-remastered-ردیابی-اشعه-را-به-کنسول-های-نسل-جاری-gpu.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.