techbord.com Crysis Remastered توسعه دهنده بهترین تنظیمات گرافیکی بازی:

چه اتفاقی افتاده؟ Crysis Remastered فردا (18 سپتامبر) وارد بازار می شود و اگرچه مشخصات توصیه شده آن بسیار سخاوتمندانه است ، اما بهترین تنظیمات گرافیکی بازی با نام "آیا می تواند Crysis را اجرا کند؟ " سخت افزار رایانه های شخصی همانند نسخه اصلی بدنام است. بازی طبق یکی از توسعه دهندگان ، "هیچ کارتی وجود ندارد " که بتواند حالت را با سرعت 4K در 30 فریم بر ثانیه اجرا کند.

هیجان ناشی از اعلام Crytek Remastered در آوریل توسط Crytek در پی تریلر fugly به ناامیدی تبدیل شد. در پاسخ به انتقادات ، این شرکت تاریخ انتشار ماه جولای را دو ماه به تأخیر انداخت تا اطمینان حاصل کند که Remaster انتظارات طرفداران را برآورده می کند. با توجه به آخرین ویدیوی مقایسه (بالا) ، می توانست موفقیت آمیز باشد.

اوایل این ماه ، Crytek حداقل مشخصات PC را برای بازی منتشر کرد ، که آخرین مورد فقط یک GeForce GTX 1660 را درخواست می کند Ti / AMD Radeon Vega 56 و Intel Core i5-7600k یا بالاتر / AMD Ryzen 5 یا بالاتر.

این شرکت همچنین نشان داد که بالاترین تنظیمات گرافیکی بازی "آیا می توان Crysis را اجرا کرد؟" ؟ سر اشاره به الگوی رفتاری طولانی مدت است که پس از انتشار نسخه اصلی در سال 2007 وارد شد. در آن زمان تعداد کمی از رایانه های شخصی می توانند FPS را کنترل کنند ، به خصوص در تنظیمات بالاتر و سخت افزارهای سخت افزاری تا همین چند سال پیش هنوز مشکل داشتند.

پست امروز به انجمن رایانه های ما اختصاص دارد! ما می خواهیم برای اولین بار ، با استفاده از حالت گرافیکی "Can it Run Crysis؟ " جدید ، تصویری از تصویر درون بازی را به شما نشان دهیم ، که برای تقاضای آخرین بیت از سخت افزار شما با تنظیمات نامحدود طراحی شده است - منحصرا در رایانه ! pic.twitter.com/kVHEf63oWe

- Crysis (Crysis) 6 سپتامبر 2020

در صحبت با PC Gamer ، Steffen Halbig ، سرپرست پروژه Crysis Remastered ، گفت حالت "آیا می توان Crysis را اجرا کرد؟" "فاصله دید نامحدود" را به ارمغان می آورد. هیچ دارایی پاپ نمی شود و دیگر LoD تغییر نمی کند. Steffen تا آنجا پیش رفت که ادعا کند ، "در 4 کیلوگرم ، هیچ کارتی وجود ندارد که بتواند آن را [بازی] را در حالت " Can it Run Crysis؟ "با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا کند."

این جمله کاملاً جسورانه ای است ، اگرچه استفاده از کلمات "در آنجا " احتمالاً به کارتهای غیر آمپر اشاره دارد - RTX 3080 که فقط امروز راه اندازی شده است. حتی شبیه ساز Flight Simulator مایکروسافت در آزمایشات ما می تواند با سرعت 4K به 40 فریم در ثانیه (با کیفیت بالا) برسد. در همین حال ، نسخه beastly RTX 3090 می تواند Forza Horizon 4 را با سرعت 78 فریم بر ثانیه در تنظیمات گرافیکی بالا با 8K اجرا کند.

https://techbord.com Crysis Remastered dev در تنظیمات گرافیکی برتر بازی:

حتی اگر آمپر باشد قادر به عبور 30 ​​فریم در ثانیه در حالت "آیا می تواند Crysis را اجرا کند؟ " با سرعت 4K ، بدیهی است که این حالت کارت های کمتری را خرد می کند و می تواند به یک معیار جدید برای آزمایش GPU تبدیل شود.

Crysis Remastered در Epic Games این فروشگاه را در 18 سپتامبر ذخیره کنید.

Crysis Remastered توسعه دهنده بهترین تنظیمات گرافیکی بازی: "هیچ کارتی وجود ندارد " می تواند آن را با کیفیت 4K و 30 فریم بر ثانیه کنترل کند
gaming/crysis-remastered-توسعه-دهنده-بهترین-تنظیمات-گرافیکی-بازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Robinhood در سال 2021 تاکنون شش میلیون مشتری رمزنگاری جدید اضافه کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.