خبر

 • تک بورد - Crusader Blade یک مد است که از Mount & Blade II برای مبارزه با نبردهای Crusader Kings III استفاده می کند.

  Crusader Blade یک مد است که از Mount & Blade II برای مبارزه با نبردهای Crusader Kings III استفاده می کند.
  6 روز و 17 ساعت قبل

  مدینگ راه درازی را پیموده است. در حال حاضر، بسیاری از ما از مدهایی آگاه هستیم که مکانیک‌ها و سیستم‌های کاملاً جدید و همچنین دارایی‌های ایجاد شده توسط جامعه و حتی محتوای DLC مانند را به بازی‌ها اضافه می‌کنند. با این حال، هر روز نیست که شاهد ادغام دو بازی در یک بازی از طریق مودینگ باشیم.

  اگر بازی Crusader Kings III را بازی کرده‌اید، می‌دانید که این بازی بر روی ارائه یک شبیه‌سازی سیاسی و اجتماعی از طریق سیستم‌های پیچیده بدون توجه زیاد به جنبه بصری چیزها تمرکز دارد. از سوی دیگر، Mount & Blade II: Bannerlord سعی می‌کند بصری‌ترین و واقعی‌ترین شبیه‌ساز جنگ قرون وسطایی ممکن باشد، و ارتش‌های عظیمی را با همه هرج و مرج، نبردهای درونی و بدن‌های ناشی از آن در برابر یکدیگر قرار دهد.

  < p> تصور کنید که بهترین های هر بازی را برای ایجاد یک بازی جدید انتخاب کنید، و نبرد صلیبی را خواهید داشت. با این حال، این یک بازی نیست. این یک مد است که از مکانیک های چشمگیر Mount & Blade II برای ایجاد نبرد برای Crusader Kings III استفاده می کند. سپس نتیجه نبرد به Crusader Kings III منتقل می‌شود، جایی که می‌توانید طبق معمول به بازی ادامه دهید.

  خالق mod توضیح داد که هنگام انتقال داده‌های Crusader Kings III به Bannerlord، مود نسبت اندازه بین ارتش ها را محاسبه می کند و نبرد را به حداکثر 1000 سرباز تقسیم شده توسط هر دو طرف محدود می کند. این مد همچنین مسئول تلاش برای انتخاب بهترین واحدهای Bannerlord بر اساس ارتش های Crusader Kings III است.

  در آینده، سازنده Crusader Blade قصد دارد واحدها و مکانیک های بیشتری را معرفی کند، از جمله محاصره، دوئل‌ها، موجودی‌ها و سیستم‌های تجهیزات، و سپس برخی.

  https://techbord.com Crusader Blade یک مودی که از Mount & Blade II برای مبارزه با جنگ‌های Crusader Kings III استفاده می‌کند

  برای نصب مود، باید هر دو Crusader Kings III و Mount & Blade II: Bannerlord را داشته باشید. پس از راه‌اندازی مد، از شما خواسته می‌شود مسیرهای Bannerlord.exe و CK3.exe را مشخص کنید و زبان و "حداکثر اندازه جنگ" را برای Mount & Blade II انتخاب کنید.

  برای پیدا کردن مسیرهای مربوط به فایل‌های exe، به کتابخانه Steam خود بروید، روی یکی از عنوان‌ها کلیک راست کرده و "Manage" و "Browse Local Files" را انتخاب کنید. در پنجره‌ای که به تازگی باز شده است، " را جستجو کنید. bin/Win64_Shipping_Client" در پوشه نصب Mount & Blade II یا پوشه "binaries" در پوشه Crusader Kings III. در آنجا فایل‌های exe مربوطه آنها را پیدا خواهید کرد.

  اولین نسخه عمومی مود اکنون برای دانلود از طریق صفحه آن در itch.io در دسترس است.

خبرهای دیگر از بازی