techbord.com Creed Valhalla Assassin حتی با RTX 3090 نمی تواند 60fps @ 4K را تجربه کند

سیب زمینی داغ: فردا عنوان دیگری از Ubisoft به بازار عرضه می شود که نوید می دهد از سخت افزار نسل بعدی نهایت استفاده را می کند: Assassin’s Creed Valhalla. این یک ماجراجویی اکشن و جذاب در فضای باز است ، به این معنی که از اجزای رایانه مالیات می گیرد. اما هر کسی که به اندازه کافی خوش شانس باشد که دارای RTX 3090 باشد ، می تواند انتظار داشته باشد که در تنظیمات Ultra بیش از 60 فریم بر ثانیه در 4K برسد ، د

اخبار نگران کننده از کانال YouTubeG GameGPU (از طریق DSOGaming) می آید. به نظر می رسد Valhalla در حال اجرا بر روی گل سرسبد Nvidia’s Ampere است که با Core i9-10900K جفت شده است. معیار بازی درون آن به طور متوسط ​​حدود 56 فریم بر ثانیه است ، اگرچه بعضی از بخش ها تا 40 فریم در ثانیه پایین می آیند.

در بررسی RTX 3090 ، کارت 1200 دلار به طور متوسط ​​120 فریم در ثانیه در 14 بازی با سرعت 4K / بالاتر است. کیفیت حتی Horizon Zero Dawn با تقاضای نسبتاً خوب ، 79 فریم در ثانیه را با تنظیمات 4K / Ultra مدیریت کرد. اما به نظر می رسد که نه برای اولین بار ، Ubisoft عنوانی را منتشر می کند که در برخی از رایانه های شخصی با مشکل روبرو خواهد شد. در مشخصات رایانه های شخصی این شرکت برای Valhalla ، RTX 2080 Super و Intel i7-8700K با کیفیت 4K @ 30fps ذکر شده است

هرکسی که Watch Dogs اصلی را خریداری کرده باشد ، ممکن است به یاد داشته باشد که تقریباً حتی در بهترین سکوها تا زمانی که Ubisoft چندین وصله را منتشر نکرد ، و جدیدترین ورودی در حق رای دادن - Watch Dogs Legion - کابوسی برای کسانی است که می خواهند با تنظیمات فوق العاده / با وضوح بالا ، به ویژه با ردیابی اشعه ، به سرعت 60 فریم در ثانیه برسند. و حتی برای هر کسی که دارای پردازنده پیری باشد از این هم بدتر است.

البته ممکن است یک پچ یک روزه از Ubisoft وجود داشته باشد که عملکرد را بهبود بخشد و ما می توانیم انتظار بروزرسانی جدید درایور را از Nvidia به همین کار را انجام دهید ، اما تهدید عنوان دیگر Ubisoft که مانند خوک اجرا می شود به شهرت کمتر از شهرت این شرکت در این زمینه کمک نمی کند.

Creed Valhalla Assassin حتی با RTX 3090 نمی تواند 60fps @ 4K را تجربه کند
gaming/creed-valhalla-assassin-حتی-با-rtx-3090-نمی-تواند-60fps-4k.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Verizon دسترسی 5G را به مشتریان پیش پرداخت با شروع از 75 دلار در ماه آغاز می کند
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.