خبر

 • تک بورد - Creed Valhalla Assassin حتی با RTX 3090 نمی تواند 60fps @ 4K را تجربه کند

  Creed Valhalla Assassin حتی با RTX 3090 نمی تواند 60fps @ 4K را تجربه کند
  10 روز و 22 ساعت قبل

  سیب زمینی داغ: فردا عنوان دیگری از Ubisoft به بازار عرضه می شود که نوید می دهد از سخت افزار نسل بعدی نهایت استفاده را می کند: Assassin’s Creed Valhalla. این یک ماجراجویی اکشن و جذاب در فضای باز است ، به این معنی که از اجزای رایانه مالیات می گیرد. اما هر کسی که به اندازه کافی خوش شانس باشد که دارای RTX 3090 باشد ، می تواند انتظار داشته باشد که در تنظیمات Ultra بیش از 60 فریم بر ثانیه در 4K برسد ، د

  اخبار نگران کننده از کانال YouTubeG GameGPU (از طریق DSOGaming) می آید. به نظر می رسد Valhalla در حال اجرا بر روی گل سرسبد Nvidia’s Ampere است که با Core i9-10900K جفت شده است. معیار بازی درون آن به طور متوسط ​​حدود 56 فریم بر ثانیه است ، اگرچه بعضی از بخش ها تا 40 فریم در ثانیه پایین می آیند.

  در بررسی RTX 3090 ، کارت 1200 دلار به طور متوسط ​​120 فریم در ثانیه در 14 بازی با سرعت 4K / بالاتر است. کیفیت حتی Horizon Zero Dawn با تقاضای نسبتاً خوب ، 79 فریم در ثانیه را با تنظیمات 4K / Ultra مدیریت کرد. اما به نظر می رسد که نه برای اولین بار ، Ubisoft عنوانی را منتشر می کند که در برخی از رایانه های شخصی با مشکل روبرو خواهد شد. در مشخصات رایانه های شخصی این شرکت برای Valhalla ، RTX 2080 Super و Intel i7-8700K با کیفیت 4K @ 30fps ذکر شده است

  هرکسی که Watch Dogs اصلی را خریداری کرده باشد ، ممکن است به یاد داشته باشد که تقریباً حتی در بهترین سکوها تا زمانی که Ubisoft چندین وصله را منتشر نکرد ، و جدیدترین ورودی در حق رای دادن - Watch Dogs Legion - کابوسی برای کسانی است که می خواهند با تنظیمات فوق العاده / با وضوح بالا ، به ویژه با ردیابی اشعه ، به سرعت 60 فریم در ثانیه برسند. و حتی برای هر کسی که دارای پردازنده پیری باشد از این هم بدتر است.

  البته ممکن است یک پچ یک روزه از Ubisoft وجود داشته باشد که عملکرد را بهبود بخشد و ما می توانیم انتظار بروزرسانی جدید درایور را از Nvidia به همین کار را انجام دهید ، اما تهدید عنوان دیگر Ubisoft که مانند خوک اجرا می شود به شهرت کمتر از شهرت این شرکت در این زمینه کمک نمی کند.

خبرهای دیگر از بازی