خبر

 • تک بورد - Corsair با Ubisoft برای تجربه همهجانبه Far Cry 6 و ارائه رایانه شخصی با AMD همکاری می کند

  Corsair با Ubisoft برای تجربه همهجانبه Far Cry 6 و ارائه رایانه شخصی با AMD همکاری می کند
  20 روز و 6 ساعت قبل

  Corsair با Ubisoft همکاری می کند تا راه اندازی آینده Far Cry 6 را جشن بگیرد ، همکاری ای که یکپارچگی روشنایی RGB را از طریق سیستم iCUE سابق به بازی می آورد. علاوه بر این ، Corsair نسخه هایی از FPS را با محصولات واجد شرایط iCUE اهدا می کند و قرعه کشی با رایانه شخصی با موضوع Far Cry 6 به عنوان جایزه آغاز کرده است.

  Corsair نرم افزار iCUE خود را از نسخه بتا خارج کرد تا در ژوئن 2018 به طور کامل راه اندازی شود. صفحه کلیدهای پشتیبانی شده ، موش ها ، کولرهای مایع AIO ، منبع تغذیه ، فن ها و سایر لوازم جانبی را می توان از طریق iCUE کنترل کرد ، اجازه می دهد کاربران با سخت افزار پشتیبانی شده نور RGB خود را در کل سیستم همگام سازی کنند.

  Far Cry 6 با اجزای سازگار با iCUE و لوازم جانبی ادغام می شود تا اقدامات درون بازی را منعکس کند. ویدئوی تبلیغاتی همه چیز را سبز نشان می دهد در حالی که بازیکنان به طور مخفیانه ای در جنگل حرکت می کنند ، شعله های جت پک اتاق را نارنجی می کند ، در حالی که شعله افکن رنگ زرد را بیرون می کشد.

   https://techbord.com Corsair با Ubisoft برای تجربه همهجانبه Far Cry 6 ، هدیه رایانه های شخصی با AMD کار می کند

  " ما برای ادامه کار بسیار هیجان زده ایم همکاری ما با Ubisoft و غوطه ور شدن بیشتر در Far Cry 6 مورد انتظار "، گفت:" Lauren Premo ، مدیر بازاریابی بازی در CORSAIR. " "ادغام iCUE برای بازیهای قبلی ، از جمله Far Cry 5 ، یک موفقیت بزرگ برای گیمرهای رایانه بود و ما هیجان زده ایم که با Far Cry 6 حتی بیشتر و بهتر پیش برویم. "

  https://techbord.com شرکای Corsair با Ubisoft برای تجربه همهجانبه Far Cry 6 ، هدیه رایانه شخصی مبتنی بر AMD

  در علاوه بر ادغام ، Corsair گفت که نسخه های Far Cry 6 را با خرید محصولات سازگار با iCUE واجد شرایط از وب سایت این شرکت (فقط تا زمانی که منابع به پایان می رسند) اهدا می کند. این برنامه همچنین فرصتی برای برنده شدن رایانه شخصی سفارشی Ryzen ، با الهام از Furioso Jetpack در بازی ، به همراه سایر موارد است.

  رایانه شخصی دارای مشخصات قابل توجهی است:

  CASE - CORSAIR 4000D AIRFLOW CPU Black - AMD Ryzen 9 5900X GPU - AMD Radeon RX 6800 XT PSU - CORSAIR RM850 DRAM - CORSAIR VENGEANCE RGB PRO SL 32GB 3200 MHz SSD - CORSAIR MPSA00 CORE 1 CIT - 3x CORSAIR QL120

  همچنین دارای صفحه کلید Corsair K100 ، هدست بی سیم HS80 RGB ، موس بازی Saber RGB Pro و کنترل کننده Scuf Instinct Xbox Series X/S است.

   https://techbord.com Corsair با Ubisoft برای تجربه فراگیر Far Cry 6 ، هدیه رایانه های شخصی با AMD

  Corsair isn \ 'همکاری می کند t تنها شرکتی است که با Ubisoft برای خرید برخی از مزایای Far Cry 6 همکاری می کند. مایکروسافت از طریق برنامه Microsoft Rewards یک Xbox Series X با مضمون FC6 اهدا می کند. از ویژگی های زیبایی شناسی چریکی برخوردار است ، که دارای زنگ تقلبی است.

  Far Cry 6 در 7 اکتبر برای رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 ، PlayStation 5 ، Stadia ، Xbox One و Xbox Series X | S.

خبرهای دیگر از بازی