خبر

 • تک بورد - Cooler Master's Orb X یک صندلی مخصوص بازی به شکل تخم مرغ و نیمه بسته است

  Cooler Master's Orb X یک صندلی مخصوص بازی به شکل تخم مرغ و نیمه بسته است
  22 روز و 13 ساعت قبل

  نظر ویراستار: به نظر می رسد Cooler Master\'s Orb X در انتخاب شما از رنگ های سفید یا سیاه ارائه می شود و به نظر می رسد که نورپردازی RGB در تمام نقاط برجسته باشد. هنوز چیزی در مورد قیمت گذاری یا در دسترس بودن خبری نیست ، اما می توانید مطمئن باشید که اگر در نهایت به بازار مصرف راه پیدا کند ، ارزان نخواهد بود.

  Cooler Master از آنچه به عنوان ایستگاه کاری کاملاً غوطه وری ، چند منظوره و نیمه محصور برای حرفه ای ها و گیمرها نامیده می شود ، رونمایی کرده است.

  نگاهی به Orb X و کاملاً واضح است که این احتمالاً بیشتر مورد توجه افراد بازی قرار خواهد گرفت. "ایستگاه کاری" در یک "گنبد شاتل" کاملاً موتوری محصور شده است که Cooler Master می گوید حداکثر حریم خصوصی را به حداکثر می رساند.

  https: / /techbord.com Cooler Master \ 'Orb X یک صندلی مخصوص بازی به شکل تخم مرغ و نیمه بسته است

  این محفظه از یک نمایشگر 49 اینچی یا سه مانیتور 27 اینچی پشتیبانی می کند همچنین بلندگوهای صدای فراگیر را شامل می شود تا صدا را بدون هدفون در بر بگیرد.

  محفظه تخم مرغ شکل علاوه بر این ، دارای یک استراحت سر قابل تنظیم ، تکیه گاه کمر و زیرپایی است. اگر بخواهید ساعتهای متمادی در چنین چیزی همکاری کنید ، بدون شک راحتی در اولویت قرار خواهد گرفت.

  با لمس یک دکمه ، گنبد جمع شونده را می توان بلند یا پایین آورد ، به شما امکان می دهد برای ورود و خروج راحت تر از Orb X.

خبرهای دیگر از بازی