خبر

 • تک بورد - Cities: Skylines جدیدترین فروشگاه مجازی Epic Game Store با زمان محدود است

  Cities: Skylines جدیدترین فروشگاه مجازی Epic Game Store با زمان محدود است
  چند ثانیه قبل

  فریبی: اگر طرفدار ژانر سیم کارت مدیریت شهری هستید ، بدون شک نام شهرها: خطوط هوایی را شنیده اید. اگرچه با نیاز شدید CPU حتی می تواند قوی ترین سخت افزار را به زانو درآورد ، اما همچنان بهترین و پرمحتوا ترین شهرساز در بازار است - و امروز می تواند با قیمت پایین و پایین از آن شما باشد. 0 دلار

  به شرطی که مایل باشید غیر قابل گفتن را انجام دهید و فروشگاه Epic Games را بارگیری کنید ، یعنی. شوخی ها کنار ، Cities: Skylines آخرین اپلیکیشن Epic است و کاملاً خوب است.

  اگرچه نسخه آزمایشی فاقد هر یک از DLC های Skylines است (که احتمالاً می خواهید) سرانجام) ، محتوای بازی اصلی هنوز اوج سالها به روزرسانی رایگان ، وصله های نرم افزاری و رفع اشکالات است ، بنابراین شما به سختی از یک تجربه subpar رنج نخواهید برد.

  من من خودم در Skylines در طی چند صد ساعت گذرانده ام ، و من احتمالاً حداقل ده شهر در بسیاری از نقشه های مختلف ساخته ام - هر یک با تم ها ، طرح ها و مشکلات خاص خود را برای غلبه بر آنها.

  https://techbord.com شهرها: Skylines آخرین فروشگاه آزاد با مدت زمان محدود Epic Game Store است

  اگر قبلاً انگشتان خود را در این ژانر فرو نکرده اید ، زمان مناسبی برای شروع ساختن شهر رویاهایتان است. اما مواظب باشید: Skylines منحنی یادگیری تند و تیز دارد و برای مشکلاتی مانند عدم پوشش کافی مراقبت های بهداشتی و مدیریت ضعیف ترافیک (از طریق جاده های نامناسب) بسیار آسان است که بعداً شما را گاز بگیرند و باعث شلوغ شدن شهر شلوغ شما شوند آشوب. توصیه من؟ مناطق کوچک را شروع کرده و مناطق را به آرامی منطقه بندی کنید. هرچه سریعتر گسترش پیدا کنید ، با مشکلات بیشتری نیز روبرو خواهید شد.

  با این وجود ، اگر بتوانید از آن مبارزات اولیه عبور کنید ، به زودی از یکی از جذاب ترین بازی های رایانه شخصی لذت خواهید برد آنجا - دوباره ، تا زمانی که سیستم شما از عهده آن برآید (حتی با 8700K اورکلاک شده ، مخازن فریم من در شهرهای بزرگتر).

  قابل ذکر است ، این بخش فقط برای 18 ساعت آینده مناسب است: به عنوان بخشی از فروش تعطیلات مداوم ، Epic به سرعت در حال دوچرخه سواری از مجانی است.

خبرهای دیگر از بازی