techbord.com Cities: Skylines جدیدترین فروشگاه مجازی Epic Game Store با زمان محدود است

فریبی: اگر طرفدار ژانر سیم کارت مدیریت شهری هستید ، بدون شک نام شهرها: خطوط هوایی را شنیده اید. اگرچه با نیاز شدید CPU حتی می تواند قوی ترین سخت افزار را به زانو درآورد ، اما همچنان بهترین و پرمحتوا ترین شهرساز در بازار است - و امروز می تواند با قیمت پایین و پایین از آن شما باشد. 0 دلار

به شرطی که مایل باشید غیر قابل گفتن را انجام دهید و فروشگاه Epic Games را بارگیری کنید ، یعنی. شوخی ها کنار ، Cities: Skylines آخرین اپلیکیشن Epic است و کاملاً خوب است.

اگرچه نسخه آزمایشی فاقد هر یک از DLC های Skylines است (که احتمالاً می خواهید) سرانجام) ، محتوای بازی اصلی هنوز اوج سالها به روزرسانی رایگان ، وصله های نرم افزاری و رفع اشکالات است ، بنابراین شما به سختی از یک تجربه subpar رنج نخواهید برد.

من من خودم در Skylines در طی چند صد ساعت گذرانده ام ، و من احتمالاً حداقل ده شهر در بسیاری از نقشه های مختلف ساخته ام - هر یک با تم ها ، طرح ها و مشکلات خاص خود را برای غلبه بر آنها.

https://techbord.com شهرها: Skylines آخرین فروشگاه آزاد با مدت زمان محدود Epic Game Store است

اگر قبلاً انگشتان خود را در این ژانر فرو نکرده اید ، زمان مناسبی برای شروع ساختن شهر رویاهایتان است. اما مواظب باشید: Skylines منحنی یادگیری تند و تیز دارد و برای مشکلاتی مانند عدم پوشش کافی مراقبت های بهداشتی و مدیریت ضعیف ترافیک (از طریق جاده های نامناسب) بسیار آسان است که بعداً شما را گاز بگیرند و باعث شلوغ شدن شهر شلوغ شما شوند آشوب. توصیه من؟ مناطق کوچک را شروع کرده و مناطق را به آرامی منطقه بندی کنید. هرچه سریعتر گسترش پیدا کنید ، با مشکلات بیشتری نیز روبرو خواهید شد.

با این وجود ، اگر بتوانید از آن مبارزات اولیه عبور کنید ، به زودی از یکی از جذاب ترین بازی های رایانه شخصی لذت خواهید برد آنجا - دوباره ، تا زمانی که سیستم شما از عهده آن برآید (حتی با 8700K اورکلاک شده ، مخازن فریم من در شهرهای بزرگتر).

قابل ذکر است ، این بخش فقط برای 18 ساعت آینده مناسب است: به عنوان بخشی از فروش تعطیلات مداوم ، Epic به سرعت در حال دوچرخه سواری از مجانی است.

Cities: Skylines جدیدترین فروشگاه مجازی Epic Game Store با زمان محدود است
gaming/cities-skylines-جدیدترین-فروشگاه-مجازی-epic-game-store-با.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.