خبر

 • تک بورد - CDRP می گوید شما نمی توانید جانی سیلور هند را در Cyberpunk 2077 به عنوان یک بازی بزرگ معرفی کنید

  CDRP می گوید شما نمی توانید جانی سیلور هند را در Cyberpunk 2077 به عنوان یک بازی بزرگ معرفی کنید
  25 روز و 1 ساعت قبل

  هر زمان جامعه modding دست خود را بر روی یک بازی جدید می گذارد ، حالت های جنسی و برهنه تقریبا اجتناب ناپذیر هستند. مدرسها هنوز هم با Cyberpunk 2077 پاهای خود را خیس می کنند ، اما Nexus مجبور شد یک مدل جنسی اخیر را که به بازیکنان اجازه می دهد با وجود اینکه دارای امتیاز PG است ، "Keanu Reeves" "این کار را انجام دهد" بکشد.

  مديران عملاً از روز اول با Cyberpunk 2077 سر و صدا كرده اند. CD Projekt Red معمولاً mod های جامعه را برای بازی های خود تشویق می کند. در واقع ، آن فقط در روز چهارشنبه ابزارهای پشتیبانی رسمی Modding خود را منتشر کرد. با این حال ، یک چیز وجود دارد که استودیو از مدبران می خواهد که دیگر انجام آن را متوقف کنند - آیا می توانید جانی اسلوهارد را به یک جادو تبدیل نکنید؟

  در اوایل این هفته ، Eurogamer جزئیات نحوه تنظیم سفارشی کردن صحنه های جنسی توسط برخی از مدرسین را با تعویض شادی ( کارگر جنسی شب شهر) مدلهای مختلف NPC دیگر ، از جمله جانی سیلور هند ، که توسط کیانو ریوز به تصویر کشیده شده است. در مورد جانی - یا هر مدل مبتنی بر شخص IRL - CD Projekt Red می گوید ، "این کار را انجام ندهید."

  "مهمترین قانون ما در مورد محتوای تولید شده توسط کاربر CDPR در بیانیه ای برای PC Gamer گفت ، به ویژه حالت های بازی این است که نمی تواند برای دیگران مضر باشد. "در مورد مبادله های مدل ، به ویژه مواردی که شامل موقعیت های صریح هستند ، می تواند توسط افرادی که ظاهر خود را به منظور ایجاد شخصیت در Cyberpunk 2077 به ما قرض داده اند ، [مضر] تلقی شود."

  https://techbord.com CDRP می گوید شما نمی توانید جانی سیلور هند را در Cyberpunk 2077 به عنوان شادی بازی كنید

  وزارت دفاع جنسی Keanu Reeves فقط حدود یک روز قبل از کشیده شدن در Nexus Mods فعال بود. این نیست که صحنه های جنسی سفارشی بیش از حد صریح است. برعکس ، مدل های جایگزین NPC کاملاً پوشیده هستند (در حال حاضر) ، بنابراین جنسیت حتی از آنچه قبلاً بود نیز رقیق است. مشکل این است که CDPR نمی خواهد شرایطی را ایجاد کند که بازیگران دنیای واقعی در سناریوهای جنسی قرار بگیرند که در فیلم نامه نبوده است.

  ریوز یک صحنه جنسی قانونی در بازی دارد. این از دیدگاه جانی سیلورهند در بخشی قرار می گیرد که به بازیکن اجازه می دهد تا ستاره راک مزدور را نیمه کنترل کند. این صحنه البته مجازی است ، به این معنی که ریوز در واقع این عمل را در استودیوی mo-cap یا هر چیز دیگری انجام نداده است. با این حال ، او وقتی فیلمنامه را پذیرفت با این صحنه موافقت کرد. هر چیزی فراتر از آن می تواند منجر به مسائل حقوقی شود که CDPR ترجیح می دهد از آنها اجتناب کند. سازنده بازی اضافه کرد که یک استثنا وجود دارد.

  "سازندگان هنگام تهیه محتوای طرفداران باید اطمینان حاصل کنند که از همه طرف های مربوطه (که ممکن است افراد دیگری غیر از CD PROJEKT RED باشند) اجازه گرفته اند. ). برای شخصیت هایی که برای بازی ابداع کرده ایم ، به شما اجازه می دهیم بازی را به دلخواه تغییر دهید و از آن لذت ببرید. وقتی صحبت از مدل های افراد واقعی می شود که از آنها خواسته ایم در بازی شرکت کنند ، ما لطفاً از شما بخواهید در هر شرایطی که ممکن است توهین آمیز باشد در صورت عدم اجازه صریح آنها ، از استفاده از آنها خودداری کنید. "

  بنابراین اگر اتفاقاً کیانو یا هیدئو کوجیما دارید (بله ، او در بازی به طور خلاصه ، تصویر بالا) در شماره گیری سریع ، شما ممکن است فرصتی برای صحبت کردن با آنها داشته باشید. در غیر این صورت ، لطفاً با "Keanu Reeves" رابطه "غیر جنسی" نداشته باشید.

خبرهای دیگر از بازی