CDProjekt Red جزئیات به‌روزرسانی نسل بعدی Witcher 3 را در ۱۴ دسامبر به اشتراک می‌گذارد

چیزی که باید منتظر آن باشیم: دو سال پیش، CD Projekt Red قول داد که به‌روزرسانی را برای عنوان محبوب خود، The Witcher 3، به عنوان یک ارتقاء برای رایانه شخصی و کنسول‌های نسل فعلی منتشر کند. این هفته سرانجام این شرکت جزئیاتی در مورد ویژگی های خود از جمله ردیابی اشعه و بهبودهای مختلف کیفیت زندگی ارائه کرد.

CD Projekt Red توسعه‌دهنده The Witcher و Cyberpunk این هفته یک استریم غواصی عمیق برگزار کرد که جزئیات یک به‌روزرسانی مهم برای The Witcher 3 را فاش کرد. در ابتدا در سال 2020 اعلام شد، این ارتقا در تاریخ ارائه می‌شود. 14 دسامبر به صورت رایگان برای دارندگان بازی در رایانه شخصی و کنسول.

اولین تغییراتی که کاربران ممکن است متوجه شوند گرافیک است. این استودیو روشنایی سراسری با ردیابی پرتو، انسداد محیطی با ردیابی پرتو، بافت‌های بهبود یافته، مدل‌های کاراکتر بهبود یافته، فاصله LOD بهتر و سایر پیشرفت‌های بصری را اضافه کرد.

DLSS 3 جدید اضافه شده (یا DLSS 2 برای کسانی که دارای آن هستند. RTX 2000 یا 3000 GPU) و FSR 2.1 باید با وجود تنظیمات گرافیکی سنگین تر، نرخ فریم را بهبود بخشند. کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و سری ایکس‌باکس می‌توانند بین حالت‌های عملکرد 30 فریم در ثانیه و عملکرد 60 فریم بر ثانیه انتخاب کنند.

تغییر در کنترل‌ها و رابط کاربری به کاربران اجازه می‌دهد تا اقدامات خاص درون بازی را با سرعت بیشتری انجام دهند، مانند جادوهای جادویی. عملکرد نقشه گزینه های سفارشی سازی بیشتری را برای یک تجربه بالقوه کمتر بصری دریافت می کند. این به‌روزرسانی همچنین یک پرسپکتیو اختیاری دوربین نزدیک و یک حالت عکس اضافه می‌کند.

برخی از موارد اضافه شده به انتشار مجدد بر اساس مودهای ساخته‌شده در جامعه با تنظیمات CD Projekt Red است. سایر محتویات این به‌روزرسانی، مانند لباس‌ها و کوئست‌ها، بر اساس مجموعه تلویزیونی نتفلیکس The Witcher است که بیشترین افزایش فروش بازی را از زمان عرضه آن در سال 2015 ایجاد کرد.

The Witcher 3 قبلاً فقط بازی می‌کرد. پیشرفت متقاطع بین رایانه شخصی و نینتندو سوییچ ارائه می شود، اما به روز رسانی این ویژگی را به نسخه های پلی استیشن و ایکس باکس گسترش می دهد. اکنون بازیکنان می توانند پیشرفت ذخیره شده خود را بین تمام پلتفرم ها انتقال دهند. این به روز رسانی همچنین با رفع اشکال برای چند ماموریت خاص ارائه می شود.

Witcher 3 Complete Edition تنها یکی از چندین پروژه CDProjekt Red است که اخیراً معرفی شده است. در ماه اکتبر، این شرکت به برنامه‌ای برای انتشار دنباله‌ای برای Cyberpunk 2077 و پنج بازی دیگر Witcher در سال‌های آینده اشاره کرد. بازسازی اولین بازی Witcher که توسط Fool's Theory توسعه یافته است، در حال بازسازی ماجراجویی در Unreal Engine 5 است. بنابراین باید پیشرفتی عظیم نسبت به موتور 15 ساله CDPR Aurora Engine داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *